Tikkafalı adlı üyeden alıntı

samsung güncelleme konusunda sıkıntılı note 2 ye android 4.4 güncellemesini vermeyecek kasıyor diye millet 4.4 kullanıyor samsung s3 ve note 2 ye daha 4.3 vermedi geçen s3 e 4.3 gönderdi hatalı güncelleme dolayısı ile geri çekti güncelleme bir yana kasa plastik anahtar ile aynı yere koyamıyorsun çerçeve soyuluyor note 3 de 4.4 ü alır android 5 çıktığında kasma gerekçesi ile güncelleme göndermez ayrıca yazılım stabil değil s3 ve note 2 lerde rehber geç açılma kasma ekran döndürme gibi hatalar mevcut ve Samsung telefonların değerini çok çabuk düşürüyor note 3 o yüzden her kuruşa değecek bir telefon değil ;)

Şimdi bir dakika önce 4.2'den 4.3'e nasıl atladığını anlamış değilim. 4.2'yi gelmedi çünkü güvenlik sorunları açığa çıktı ve Samsung bunu haklı olarak istemedi ve 4.3'ün geleceğini söyledi. İstersen ROM sürümleri mevcut onları yüklüyebilirsin elinde olan birşey. Ben ROM yazılım yükledim 4.2.1 ve gayet iyi, stabil ve sıkıntsız bir şekilde çalışıyor. Rehber geç yada ekranda herhangi bir kasma, fps kaybı görmüyorum. Real Racing'te ROM'lu olmasına rağmen daha iyi fps değerleri almaktayım. Samsung'u burada asla korumuyorum, fakat olmayan bir şeyi de olmuş gibi gösterip kullanıcıları yanlış yönlendirmeyelim. Note 3'ü bir al bir kullan bakalım da, değerini sonra tartışırız.