Ahmet Tokyüz adlı üyeden alıntı

Şimdi bir dakika önce 4.2'den 4.3'e nasıl atladığını anlamış değilim. 4.2'yi gelmedi çünkü güvenlik sorunları açığa çıktı ve Samsung bunu haklı olarak istemedi ve 4.3'ün geleceğini söyledi. İstersen ROM sürümleri mevcut onları yüklüyebilirsin elinde olan birşey. Ben ROM yazılım yükledim 4.2.1 ve gayet iyi, stabil ve sıkıntsız bir şekilde çalışıyor. Rehber geç yada ekranda herhangi bir kasma, fps kaybı görmüyorum. Real Racing'te ROM'lu olmasına rağmen daha iyi fps değerleri almaktayım. Samsung'u burada asla korumuyorum, fakat olmayan bir şeyi de olmuş gibi gösterip kullanıcıları yanlış yönlendirmeyelim. Note 3'ü bir al bir kullan bakalım da, değerini sonra tartışırız.

rom demişsin root rom yaptıktan sonra servis dışı kaldıktan sonra ne önemi var rootladığınız zamanda bu donanımda uçacak ama 1000 liranın üstünde para verip üstüne birde uçması için mi uğraşacağım verdiği parayı hak etmesi gerekirken romsuz veya rootsuz stabil ve kaliteli olması gerekmez mi ? 4.2 yi ben atlamadım samsung atladı güvenlik açığı falan bahane neden s4 4.2 ile piyasaya çıktı açık onda yok mu yani samsung bir tarafa android in stabil olduğunu düşünüyormusunuz ? yanlış yönlendirme mi ? internette ki yorumları okudunuz mu ? birçok kişi rehber sorunundan bahsediyor ekran geç dönüyor neden 14 aylık telefonun değeri düşüyor ve 4.4 verilmiyor kasma yapar diyor peki güncelleme neden gecikti her kuruşuna kadar değer dediğiniz cihazlara millet shiftdelete yada donanım haber veya diğer forumlarda güncelleme gecikmesi ile yazılım sorunları ile ilgili yorum yaparken samsung son telefonum bir daha samsung mu hayır diye yorum yapıyor bir iPhone 4s değerini 3 yılda 2000 liradan 1100 liraya düşürürken bir s3 1 yılda 2000 liradan 900 liraya nasıl düşebiliyor ios neden stabil işliyor ? bunları yazarken bir apple hayranı olarak değil bir note 2 kullanıcısı olarak yazıyorum