wmaraci reklam

İyilik damarlarım kabardı :) (ÜCRETSİZ youtube izlenme arttırma)

36 Mesajlar 7.108 Okunma
smmexpress

BirYazi BirYazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

glofrum adlı üyeden alıntı

Hocam bekliyorum linki.

hocam tamamdır :)
http://www.youtube.com/watch?v=Y3yMPcfSF4A&feature=youtu.be

wmaraci
reklam

glofrum glofrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım , Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)

Tamamdır ekledim hocam. Ayrıca isteyen olursa videolar için bi 15-20 tanede beğeni ekleyebilirim.

• Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

Tamamdır ekledim hocam. Ayrıca isteyen olursa videolar için bi 15-20 tanede beğeni ekleyebilirim.

Hocam başka sosyal medya hizmetleriniz varmıdır :)

• Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)

hesmerplatform adlı üyeden alıntı

Hocam başka sosyal medya hizmetleriniz varmıdır :)

Eskiden facebook sayfa beğeni,facebook takipçi işlerinide yapıyordum da bıraktım artık :) Anladım ki kimse bir emek harcayarak yapmıyor bu işi.Bu tür beğeni,izlenmeler vs. hep piyasada olmayan zar zor bulunan programlar sayesinde oluyor.Benim bu yaptığım izlenmede kredili özel bi programla yapılıyor,nette bulunmuyor program fakat sadece youtube için hazırlanmış bi program olduğu için etkili oluyor. 1 ayda 80.000 küsür izlenime kadar çıkarttığım video olmuştu :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

Eskiden facebook sayfa beğeni,facebook takipçi işlerinide yapıyordum da bıraktım artık :) Anladım ki kimse bir emek harcayarak yapmıyor bu işi.Bu tür beğeni,izlenmeler vs. hep piyasada olmayan zar zor bulunan programlar sayesinde oluyor.Benim bu yaptığım izlenmede kredili özel bi programla yapılıyor,nette bulunmuyor program fakat sadece youtube için hazırlanmış bi program olduğu için etkili oluyor. 1 ayda 80.000 küsür izlenime kadar çıkarttığım video olmuştu :)

facebook sayfa beğeni işime yarardı ama yinede teşekkür ederim :) İyilikten zarar gelmez bu forumda da dayanışma çok iyi :)

• Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)

hesmerplatform adlı üyeden alıntı

facebook sayfa beğeni işime yarardı ama yinede teşekkür ederim :) İyilikten zarar gelmez bu forumda da dayanışma çok iyi :)

facebook beğeni için bildiğim en etkili sayfayı yazayım size. http://addmefast.com/ bu sayfaya girin,üye olun. Giriş yaptıktan sonra sol tarafta ADD SİTE/PAGE yazıyor.Ona tıklayıp Facebook Likes ı seçin Title kısmına sayfanın ismini Url Kısmına sayfanın url sini ekleyin. Total ve Daily Clicks e dokunmayın. CPC yazan sizin ne kadar kredi verdiğinizdir.Onu 10 yaparsanız az ama hemen olur.9 yaparsanız biraz yavaş ama fazla olur. mesela 9 yapıp save dedikten sonra sol tarafta kredinizi arttırmanız için seçenekler var.Oralara girip sahte bir hesabınızdan ekrana çıkan sayfaları beğenerek kredi kazanıyorsunuz otomatik site eklediğiniz kredileri sayfanız için kullanıyor.20 sayfayı beğendikten sonra Bonus var ona girip 200 kredi kadar hediye alıyorsunuz sonra yine devam. Bu siteyle 1 haftada 2.500 beğeni yapmıştım sayfama. Youtube burdan olmuyor maalesef boşa kredi harcamayın diye söylüyorum :)

• Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

facebook beğeni için bildiğim en etkili sayfayı yazayım size. http://addmefast.com/ bu sayfaya girin,üye olun. Giriş yaptıktan sonra sol tarafta ADD SİTE/PAGE yazıyor.Ona tıklayıp Facebook Likes ı seçin Title kısmına sayfanın ismini Url Kısmına sayfanın url sini ekleyin. Total ve Daily Clicks e dokunmayın. CPC yazan sizin ne kadar kredi verdiğinizdir.Onu 10 yaparsanız az ama hemen olur.9 yaparsanız biraz yavaş ama fazla olur. mesela 9 yapıp save dedikten sonra sol tarafta kredinizi arttırmanız için seçenekler var.Oralara girip sahte bir hesabınızdan ekrana çıkan sayfaları beğenerek kredi kazanıyorsunuz otomatik site eklediğiniz kredileri sayfanız için kullanıyor.20 sayfayı beğendikten sonra Bonus var ona girip 200 kredi kadar hediye alıyorsunuz sonra yine devam. Bu siteyle 1 haftada 2.500 beğeni yapmıştım sayfama. Youtube burdan olmuyor maalesef boşa kredi harcamayın diye söylüyorum :)

teşekkürler admmefastı biliyordumda o emekli oldu benim gözümde ama yinede deneyeceğim :)

• Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar videolarınızın 1 günlük ilerlemesi :)

@cranbaries

22.11.2013: 0 İzlenme
23.11.2013: 726 İzlenme

@carlito1914

23.11.2013: 715 İzlenme

@hesmerplatform

23.11.2013: 720 İzlenme

3 videouyu aynı anda eklediğim için biraz yavaş ilerliyor tek video olsaydı 2.500 ü bulmuştu :) 1 Hafta içerisinde tamamlanacaktır :)

exelance1972 exelance1972 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 3, (%100)
http://www.youtube.com/watch?v=TfjKD1fPPbE
benide sıraya alırsan sevinirim..

• Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Videolar 1 günlük sürede 1000+ izlenime ulaşmıştır :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al