İlk olarak herkese yorumları için teşekkür ederim. 1-2 gün bilgisayara bakamadım. Dolayısıyla cevap veremedim. Tasarımımı yorumlayan bütün hocalarıma teşekkür ediyorum.

luxfm adlı üyeden alıntı

renkler daha canlı olabilirdi genel görünüşü gayet güzel ellerine sağlık

Hocam renkleri daha çok google play ve android tabanlı sitelerin kullandığı renklerden seçmeye çalıştım. Özellikle android yeşilini.

FıratKarataş adlı üyeden alıntı

Yeşil rengi çok kullanmışsın gözü yoruyor ve dikkat çekiciliği kalmıyor,
Android yeşil diye çok sık yeşil kullanmana gerek yok bence biraz daha Black'i Kısarak %80le çalış daha güzel olabilir

Hocam yeşili androidin esas rengi olduğu için seçtim. Fakat yorumunuzu değerlendiricem.

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

1- Yeşil rengini biraz mat yaparsanız, çok parlamaz.
2- Arkaplanı tam beyaz değilde, beyaz-gri arasında ince renk seçerseniz iyi olur.
3- Üst menünün yeşilini dediğim gibi android logosundaki tondan ve footerdaki siyahla birlikte yaparsan iyi olur gibi.
4- Yazılardaki renkleri yeşil-mavi gibi renkler yapmak yerine, siyah başlık, gri alt bilgiler gibi yaparsanız daha şık durur.
5- Okunma sayısı, yazar gibi bilgiler çok önemli olan şeyler değil, göze batacak şekilde renklendirmeyin, arkaplanla kendisini belli edecek şekilde olursa daha iyi olur.
6- Renk seçimlerini aynı rengin farklı tonları seçin.
7- Popüler Kitaplar, Android Haberleri gibi yazıları tam beyaz yerine ince bir griye yakın yapın.

Bunlar benim görüşlerim, mavi rengi çok güzel olmuş. Renkler mat seçilirse hoş duracağını düşünüyorum.

Hocam yorumunuzu değerlendiricem. Bazı kısımları düzeltmeye çalışıcam.

ilyasakkus adlı üyeden alıntı

fontları biraz daha özgünleştirebilirsin

Hocam tasarım yaparken klasik fontları kullanmayı tercih ediyorum. Tabi ki sizin font öneriniz olursa değerlendiririm.

Kaan Çelik adlı üyeden alıntı

üst kısımlar hariç beğendim.

Hocam üst kısmın neresini beğenmediğiniz daha çok açarsanız sevinirim.