Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır. Açtıysam lütfen konunun yerini değiştirin, yeni üye oldum ve banlanmak istemiyorum :(

Değerli webmaster'lar, bende sizin gibi bilgili ve araştıran bir toplumun içine girmeyi kendime hedef olarak belirlemiş durumdayım. Bir blogum ve güzel bir hiti olan tamamen organik bir facebook sayfam var. MaxGelir ve GelirOrtakları ile çalışıyorum. Bu işlerde yeni olduğum için bana bir rehber lazım ve bu yardımı bana kimse yapmıyor. Herkes kendi parasının derdinde. Benden daha önce bu işlere başlamış ve bana arkadaş olabilecek birisini arıyorum. Umarım bana yardım edebilecek biri çıkar karşıma. Bana azıcıkta olsa bilgi verebilecek ve sorunlarıma yardımcı olacak biri olursa, skype adresini pm olarak bana atsın lütfen. Skype'tan daha ayrıntılı konuşabileceğimizi ve içimi dökebileceğimi umuyorum. Eğer skype adresi istemek, vermek veya böyle bir yardımda bulunmak yasaksa lütfen beni banlamadan konuyu silin. Yeniden söylüyorum ki konuyu yanlış yere açtıysam cahilliğime verin ve konunun yerini değiştirin lütfen. Teşekkürler.