wmaraci reklam

Appbang.org Domainimle ne yapabilirim

19 Mesajlar 2.423 Okunma
smmexpress

Atao Atao notin Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)
arkadaslar ilk başlarda blog ve download sitesi falan hepsi bir arada bir site oluşturmak istiyordum fakat sonradan derslerden vs vakit bulamadığımdan fazla yazı yazamıyorum tavsiyeleriniz neler domaini satıyımı yoksa uygulama paylaşımı için bir download sitesi falan mı açsam

wmaraci
reklam

Atak Atak www.baslatoyunu.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
bir uygulama yükleyip onu geliştirin üye edinmeye çalışın belki faydası olur eğer ağırsa dersleriniz satın gitsin.

www.baslatoyunu.com

BirYazi BirYazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
doğru projeyle zirve yapabilecek domain hemde jenarik ayrıca türkçe yayın yaparsanız zirveyi tam yaklayamazssınız ingilizceye uygun domain ismi doğru yatırımla 1 ayda güvenilir apk sitesi olabilirsiniz.

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

Atak adlı üyeden alıntı

bir uygulama yükleyip onu geliştirin üye edinmeye çalışın belki faydası olur eğer ağırsa dersleriniz satın gitsin.

uygulamadan kastınız nedir acaba ?

hesmerplatform adlı üyeden alıntı

doğru projeyle zirve yapabilecek domain hemde jenarik ayrıca türkçe yayın yaparsanız zirveyi tam yaklayamazssınız ingilizceye uygun domain ismi doğru yatırımla 1 ayda güvenilir apk sitesi olabilirsiniz.

Jenerik derken ? aynı içerikle ingilizcemi yapayım ? yoksa direk ingilizce apk sitesi falan mı

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

Nobledestiny adlı üyeden alıntı

uygulamadan kastınız nedir acaba ?

Jenerik derken ? aynı içerikle ingilizcemi yapayım ? yoksa direk ingilizce apk sitesi falan mı

jenerik size söyle açıklayayım mesela bi alan adınız var diyelim
uzantısı .co (ingilizce company gibi yani şirket demek) sizinde yemek sirketiniz var food.co alırsanız binevi türkçeşi yemek.şirketi olur böyle uyumlu domainlerdir .Sizin siteninzin ingilizcesi uygulama patlamsı uygulama eşlesmesi oluyo turkçeşi ben iyi ingilizce bildiğim için sizealan adınız uyumlu kelimelerden oluşuyor diyeyim türkçe yayın yapınca appbang komik duruyor benim görüşüm ama ingilizce olunca yapabileceğiniz projeler:

Appbang(uygulama patlaması ):Çok hızlı ve güzel içerikle apk filan yüklerseniz iyi rant ederseniz bide apk yüklediğiniz kendi siteniz olupta virus tarama scripti kurarsanız apk ler için vazgeçilmez olur.

App bang (bunun biraz ayıp anlamı var ingilizcede):Burada uygulamalrı hem tanıtır hem karşılastırmlarını yaparsanız buda güzel bu konudur.

Dediğim gibi güzel yerlere gelebilirsiniz bende olsaydı hiç durmazdım :D
Ayrıca reklam gelirleride iyi olur.
Atao

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

jenerik size söyle açıklayayım mesela bi alan adınız var diyelim
uzantısı .co (ingilizce company gibi yani şirket demek) sizinde yemek sirketiniz var food.co alırsanız binevi türkçeşi yemek.şirketi olur böyle uyumlu domainlerdir .Sizin siteninzin ingilizcesi uygulama patlamsı uygulama eşlesmesi oluyo turkçeşi ben iyi ingilizce bildiğim için sizealan adınız uyumlu kelimelerden oluşuyor diyeyim türkçe yayın yapınca appbang komik duruyor benim görüşüm ama ingilizce olunca yapabileceğiniz projeler:

Appbang(uygulama patlaması ):Çok hızlı ve güzel içerikle apk filan yüklerseniz iyi rant ederseniz bide apk yüklediğiniz kendi siteniz olupta virus tarama scripti kurarsanız apk ler için vazgeçilmez olur.

App bang (bunun biraz ayıp anlamı var ingilizcede):Burada uygulamalrı hem tanıtır hem karşılastırmlarını yaparsanız buda güzel bu konudur.

Dediğim gibi güzel yerlere gelebilirsiniz bende olsaydı hiç durmazdım :D
Ayrıca reklam gelirleride iyi olur.

anlamını bilerek kendim koydum zaten uygulama patlaması anlamında koydum oteki ayıp anlam dediiğin gang bang olabilir :D

Script yazma bilgim vs yok joomla falan kullanıcam fakat dosya upload etmek zor geliyor malesef upload hızım 1mbit olduğundan vps vds server kiralasam olabilir gibime geliyor ingilizcemde zaten sıkıntı yok.fakat sonradan nereden paylaşıcam ilk başlarda reklam yapıcam bu tarz bildiğiniz sitemi paylaşabilceğim forum vs varmı acaba ?

Yaponix Yaponix Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Bence hesmerplatformla çalış. Gördüğüm kadarıyla bilgi sahibi.
Ambrosianka

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

anlamını bilerek kendim koydum zaten uygulama patlaması anlamında koydum oteki ayıp anlam dediiğin gang bang olabilir :D

Script yazma bilgim vs yok joomla falan kullanıcam fakat dosya upload etmek zor geliyor malesef upload hızım 1mbit olduğundan vps vds server kiralasam olabilir gibime geliyor ingilizcemde zaten sıkıntı yok.fakat sonradan nereden paylaşıcam ilk başlarda reklam yapıcam bu tarz bildiğiniz sitemi paylaşabilceğim forum vs varmı acaba ?

öbür dediğim anlamı bang with biliyosunuzdur zaten :D
Upload hızına gelince Joomalayı hiç kullanmadım ama wordpress üzerinden düşünürsek bi eklenti yazdırabilirsiniz eklentinin mantığı çok basit (cron job ilede zamanlı haber yapmak mümkün )karşı sitedeki dosyayı serverınıza indirip dosyayı örnek olarak /documents/apks/örnek.apk adresine taşır. sizde karşı sitelerden konuları çekip yayınlayı dediğinizde karşı sitedenapk yi indirip sunucunuza kaydeder bu kadar basit bi eklenti eçenlerde resimleri sunucya çekip yerleştiren bot görmüştüm dosya neden olmasın ?

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

öbür dediğim anlamı bang with biliyosunuzdur zaten :D
Upload hızına gelince Joomalayı hiç kullanmadım ama wordpress üzerinden düşünürsek bi eklenti yazdırabilirsiniz eklentinin mantığı çok basit (cron job ilede zamanlı haber yapmak mümkün )karşı sitedeki dosyayı serverınıza indirip dosyayı örnek olarak /documents/apks/örnek.apk adresine taşır. sizde karşı sitelerden konuları çekip yayınlayı dediğinizde karşı sitedenapk yi indirip sunucunuza kaydeder bu kadar basit bi eklenti eçenlerde resimleri sunucya çekip yerleştiren bot görmüştüm dosya neden olmasın ?

Valla aklıma yattı http://www.buyukweb.com/windows-vds-server.php burada XS paketide aklıma yattı uzaktan bağlan indir dosyayı içine upload et mis sitemdeki hostingim zaten şuan sınırsız trafik sadece upload ederken lazım olucak Acama Kendi siteme mi upload etsem yoksa hotfile vs ? kendi hostum sınırsız fakat birdan fazla kişi indirirken yavaşlama olabilir

• Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

Valla aklıma yattı http://www.buyukweb.com/windows-vds-server.php burada XS paketide aklıma yattı uzaktan bağlan indir dosyayı içine upload et mis sitemdeki hostingim zaten şuan sınırsız trafik sadece upload ederken lazım olucak Acama Kendi siteme mi upload etsem yoksa hotfile vs ? kendi hostum sınırsız fakat birdan fazla kişi indirirken yavaşlama olabilir

Ben büyük marklaradan apk indiriyorum ve genellikle kendi sitesine upload edenler bekletmediği için oralardan indiriyorum bu tamamen kullanıcı bazlı bişey başkası hotlife tercih eder bişey diyemem.Eğer başarıyı yakalrsanız bide bizim ücretsiz sitenin reklamını yapın :D:D

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al