wmaraci reklam

Resimli Benzer Yazılar Eklentisi

34 Mesajlar 13.730 Okunma
wmaraci reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

MsKcR adlı üyeden alıntı

eklenti benzer yazılar oldugu için yazı içine kurman gerekir zeynep. ama sen anasayfada bir yere koymak istiyorsan footer degilde son yazının altına koyabilirsin...

Ben imzamdaki sitede yazar ve yorum bölümünün arasına koymak istiyorum deneme yanılmayla denedim bayağı yere ancak yapamadım. yazının içinde olması gerektiği için midir acaba? Mümkünse yazının dışında yazar bölümü ile yorumlar div'inin arasına koydum şu kodu

if ( has_post_thumbnail() ) { ?>

Ancak kod hatası veriyor sayfa açılmıyor. Yardımcı olabilir misin?

Ek Olarak:

androidsistem adlı üyeden alıntı

ben bunu buldum ama centerlasak olmuyor.

Kardeşim bu verdiğin kodları yazının dışında kullandın ve çalıştı mı?

wmaraci
reklam

hknctnky hknctnky WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar teknik servisi ve Web Master
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocam demo olarak verdiğiniz sitedeki şeklin aynısını yapamadım ben. Siz benzer konular kısmında çıkan konuların başığı haricinde konunun belli bir kısmınıda çıkarmışsınız ama ben bunu yapamadım.

Eklentinin açıklamalar kısmındaki "0" değerini yükselttiğimde hata veriyor. Benzer konular kısmında kodlar çıkıyor bunu nasıl düzelte bilirim acaba.

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

hknctnky adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam demo olarak verdiğiniz sitedeki şeklin aynısını yapamadım ben. Siz benzer konular kısmında çıkan konuların başığı haricinde konunun belli bir kısmınıda çıkarmışsınız ama ben bunu yapamadım.

Eklentinin açıklamalar kısmındaki "0" değerini yükselttiğimde hata veriyor. Benzer konular kısmında kodlar çıkıyor bunu nasıl düzelte bilirim acaba.

Eklentiyi kaldırarak, kodlarla benzer yazıları çekiyorum artık. Forumda birçok kod paylaşılmıştı. Arama bölümünden yardım alabilirsiniz sanırım. :)

hknctnky hknctnky WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar teknik servisi ve Web Master
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Melek adlı üyeden alıntı

Eklentiyi kaldırarak, kodlarla benzer yazıları çekiyorum artık. Forumda birçok kod paylaşılmıştı. Arama bölümünden yardım alabilirsiniz sanırım. :)

Kodlarla bende denedim ama bir türlü tutturamadım olayı .d en son eklentiye başvurdum :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)