Söylediklerinizden dikkate aldığım kısımlara cevap yazayım .

Dünyada yapılan her yanlışı görecek bir teknolojiye veya beyne sahip değilim . Ben sadece ilgili olduğum bir forumda , ilgili olduğum bir bölümdeki yanlışa cevap yazdım . Ki buraya yazdığım eleştiriyi birçok yerdede yapmaktayım .

Klasik tüccar konuşmasını yemiyorum . En iyisi olması için falan çalışmıyorsun . Kısa yoldan köşeyi döneyim derdindesin . Yaptığın siteden belli , bunu istediğin kadar inkar edebilirsin .

Ve ayrıca duygu sömürüsünede karnım yok . Kimseye köstek olacak bir gücüm yok . Destek olduğum projelere gerekli yorumları yazdım , mesajlarımı okuyabilirsin . Ki benim burda yazdığım olumsuz yorum size köstek değil,tam tersine sizi hırslandırır ve size destek olur .

2 kişiden kastın kim bilmiyorum ama biri ben isem , art niyet gösterdiğim mesajlarımı göster . Bende sana detaylıca açıklayayım . Burası madem bir forum , buraya bir konu açıyorsan o konuya burdaki herkesin siz istesenizde istemesenizde mesaj yazma hakkı vardır .

Projenize bu kadar güveniyor iseniz insanların yönlendirileceğinide umursamamanız lazım .
Ben şu an twitter çok kötü bir sosyal ağ desem insanlar emin ol bana gülecektir .

Özetle benim bir art niyetim var ise ,o da zihniyetedir .