Site Adresimiz: www.andro-tek.com
Katagori: Android Ve Bilgisayar İçin > oyun,uygulama,proğram,antivirüs,rom,root,android haber,vs
Amaç: Üyelere ve Ziyaretçilere sürekli kaliteli hizmet vermek

Merhaba arkadaşlar sitemiz 16.09.2013 Tarihinde yayın hayatına başlamıştır.
Sitemiz bundan sonrada kesintisiz hizmet verecektir.
Hedefimiz wmaracı gibi sayılı büyük siteler arsında olamak ve büyümektir bunu için gece gündüz kesintisiz paylaşımlarımız sürmektedir. Sitemiz açılalı Kısa bir süre olmasına rağmen üye sayımız 6000 lere geldi ve Online rekorumuzda 4,648 Kullanıcı İle 02.10.2013 Tarihinde, Saat 22:55 Gerçekleşmiştir.
Eğer isterseniz sitemizi ziyaret edebilir üye olabilir paylaşım yapabilir hatta çevrim içi sürenize görede admin olabilirsiniz. Paylaşımcı Yönetici alımlarımız sürmektedir.
Sitemizde gerçekten iyi vakit geçirebileceğinizi söylemek isterim. İlginiz için teşekkürler...

Not: Sitemizde kısa süreli seo ve tema çalışması oldu bu çalışmayı yapan xpserkan hocamıza ben buradan çok teşekkür ediyorum gerçekten yaptığı işin hakkını vererek çalıştı zaten siteye girip yapılanları görmemeniz imkansızdır. Hele hele sohbet kısmının yanına yaptığı reklam alanıyla gerçekten beni çok şaşırttı bu alanı sizlerinde istyeceğinden çok eminim. Tekrardan xpserkan hocaya teşekkürler.