freelance iş ilanları

Wordpress mi? vBulletin Portalı mı?

17 Mesajlar 1.955 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

Vitaminsiz adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için, milon5.com'da Halil İbrahim bey ile çalıştım. Sağlam bir seo kurduğunu söyledi, hakkını yememek gerekiyor ki gerçekten de harika bir seo var. Hemen indexleniyor sitemiz, benim amacım biraz görünüm açısından hoş görünmesi portalın. Araştırdım bir arkadaşımda kurmuş bayağı güzel duruyor vBulletin portalı :)

görselliğe önem veriyorsanız wp'de çok güzel temalar var , vbulletinde olabilir ama 2 side eşit bence , güzel bir wp temasıda yaptırıp özel olarak kullanabilirsiniz.Görsellikte en önemlisi ziyaretçi için aradığını çabuk bulabilmektir.GÖrsellik ziyaretçi için pek önemli deildir indirip çıkabilir , bu yüzden ziyaretçinin aradığını çabuk bulabilme ve sadelik kafa karıştırmayan , güzel olucak diye çok karışık bir tema gereksiz.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.
wmaraci
reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

SynapseMm adlı üyeden alıntı

görselliğe önem veriyorsanız wp'de çok güzel temalar var , vbulletinde olabilir ama 2 side eşit bence , güzel bir wp temasıda yaptırıp özel olarak kullanabilirsiniz.Görsellikte en önemlisi ziyaretçi için aradığını çabuk bulabilmektir.GÖrsellik ziyaretçi için pek önemli deildir indirip çıkabilir , bu yüzden ziyaretçinin aradığını çabuk bulabilme ve sadelik kafa karıştırmayan , güzel olucak diye çok karışık bir tema gereksiz.

Çok haklısınız, şu anki temam iyi bir tercih olduğuna inanıyorum?

kişisel bloğ • tevfik.org

Emrecany Emrecany Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)
www.vitaminsiz.com soruyorsunuz sanırım gayet başarılı :) logonuz çok hoşuma gitti

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

Emrecany adlı üyeden alıntı

www.vitaminsiz.com soruyorsunuz sanırım gayet başarılı :) logonuz çok hoşuma gitti

Çok teşekkür ediyorum o sitem 5 yıl'a yaklaştı, özel maskot, index, ranklar vb. şey çok yaptırdım :) Fakat ben torrent.com.tr tasarımını sormuştum?

wmaraci
wmaraci

Emrecany Emrecany Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)

Çok teşekkür ediyorum o sitem 5 yıl'a yaklaştı, özel maskot, index, ranklar vb. şey çok yaptırdım :) Fakat ben torrent.com.tr tasarımını sormuştum?

hmm :) burda fikrim biraz olumsuz :S menülerde hover rengini turuncu yapmışsınız sosyal medyada turuncu :D yani facebook mavi,twitter açık mavi vs. olsa daha şık dururdu.Onun dışında forum kısmı hoş fazla görsellik sorunu göremedim

tasarım siteye girince beni bi boğdu sıkıldım :) tasarımınız güzel ama geliştirilebilir.İyi akşamlar

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

Çok haklısınız, şu anki temam iyi bir tercih olduğuna inanıyorum?

bence daha çok göze hitap eden birşey yapabilirsiniz ,elinizin altında vbulletin gibi bişey varken imkanlar çok gibi geliyor bence. şu sitedeki gibi duyuru paneli ve geniş bir tema ve konuların altına resimler vs biraz daha eklentili göze hitap eden bişeyler yapabilirsiniz , biraz grafik tasarım lazım bence.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
Katılıyorum size biraz grafik şart siteye onu da tedarik ederiz umarım ilerleyen zamanlarda :)

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al