wmaraci reklam
lidertakipci

Oyun ekibi oluşturuyorum.. Oyun inceleme, Anlatım vs

17 Mesajlar 2.366 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

davutkara davutkara Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 20 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar yakında bir oyun sitesi ve youtube kanalı açacağım ekibimle birlikte sesli anlatımı olan oyun videoları görevler anlatım inceleme videoları çekeceğiz, montaj işini üstlenecek arkadaşlarda bulacağım sizde ekibe katılın, tek şartımız tanıtacağınız oyunu iyi blmeniz ve sesli video çekebilmeniz

davutkara.com | DAVUT KARA BLOG | Wordpress Uzmanı
wmaraci
reklam

BurakSEO BurakSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 0 / 21
  • Ticaret 11, (%100)
Battlefield 1942 den beri Battlefield oyuncusuyum. Şuan Battlefield 4 oynuyorum isterseniz video çekip yollayabilirim. Battlefield 4 ' de Attack Jet Türkiye 4. süyüm şuan. Ekibe katılmak istemem sadece tek istediğim videoyu düzgün kesip biçip atmanız. Birde twitter linkimi koyarsınız gerisi size kalmış :) Bunu ücretsiz ve karşılıksız yapabilirim.

• Üyelik 15.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 20 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

BurakSEO adlı üyeden alıntı

Battlefield 1942 den beri Battlefield oyuncusuyum. Şuan Battlefield 4 oynuyorum isterseniz video çekip yollayabilirim. Battlefield 4 ' de Attack Jet Türkiye 4. süyüm şuan. Ekibe katılmak istemem sadece tek istediğim videoyu düzgün kesip biçip atmanız. Birde twitter linkimi koyarsınız gerisi size kalmış :) Bunu ücretsiz ve karşılıksız yapabilirim.

Tabiki hocam her türlü oyun için bir bilgi platformu oluşturmak istiyoruz. Gerekli düzenlemeyi yaparız sizinle ilgili twiter hesabınızıda yazarız bir sıkıntı çıkmaz. Videonuzu davutkara.comtr (at) yandex.com mail atabilirsiniz

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

davutkara adlı üyeden alıntı

Tabiki hocam her türlü oyun için bir bilgi platformu oluşturmak istiyoruz. Gerekli düzenlemeyi yaparız sizinle ilgili twiter hesabınızıda yazarız bir sıkıntı çıkmaz. Videonuzu davutkara.comtr (at) yandex.com mail atabilirsiniz

elimde oyun haberleri sitesi var ilgilenemediğimden dolayı duruyor öyle ilgilenebilirim dersen beraber yapalım birşeyler istersen?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 20 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

Modesly adlı üyeden alıntı

elimde oyun haberleri sitesi var ilgilenemediğimden dolayı duruyor öyle ilgilenebilirim dersen beraber yapalım birşeyler istersen?

yeni bir isim almayı planlıyoruz :/

Quiet Quiet Life or Death Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam zamanım olsa sizlere katılmak isterdim. Bende Battlefield 4, Assasins Creed Black Flag oynuyorum fakat montaj yapıp uğraşmaya malesef zamanım yok. Ama öyle bıoş bir zaman yakalarsam katkı sağlarım.

Denemegen.blogspot.com.tr - "Korkacak bir şey yok, sadece deniyoruz."

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tarz site zaten var. "Bkz. TuruncuLevye, TeknoSeyir" Turuncu Levye 3 ay falan oldu açılalı. Tekno seyir zaten öncü isimlerden başında Murat Gamsız ve Dark Hard Ware'in kurucusu Levent abi var. Tekno Seyir'i saymazsan ki yılların deneyimli insanlarından bahsediyoruz. Turuncu Levye tutmuş ben neden tutmayayım dersen birinci nedeni ikisi de bilişim şirketi tarafından yönetiliyor olması, ikincisi Turuncu Levye'nin şirketi ayrıca Tamindir'in ve Oyunkolu.com'un sahibi. İkisine baktığında ortaya çıkan özellikler, Yılların birikimi, Deneyimli kadro, üst seviye ekipmanlar ve niceleri ki en önemlisi çevre yapmış olmaları. Senin bunlar gibi çevren varsa başla ama ekipman yoksa bilgi yoksa bulaşma derim ama illa yapacağım diyorsan sabretmen gerekir ve bata çıka bir yerlere geleceğini unutmaman lazım. Umarım tam olarak anlatabilmişimdir. Umarım yanlış anlaşılmamışımdır. Eleştiri olarak değil de fikrinize katkıda bulunmak için yazdım.

http://mertaluc.net

• Üyelik 15.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 20 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

mertaluc adlı üyeden alıntı

Bu tarz site zaten var. "Bkz. TuruncuLevye, TeknoSeyir" Turuncu Levye 3 ay falan oldu açılalı. Tekno seyir zaten öncü isimlerden başında Murat Gamsız ve Dark Hard Ware'in kurucusu Levent abi var. Tekno Seyir'i saymazsan ki yılların deneyimli insanlarından bahsediyoruz. Turuncu Levye tutmuş ben neden tutmayayım dersen birinci nedeni ikisi de bilişim şirketi tarafından yönetiliyor olması, ikincisi Turuncu Levye'nin şirketi ayrıca Tamindir'in ve Oyunkolu.com'un sahibi. İkisine baktığında ortaya çıkan özellikler, Yılların birikimi, Deneyimli kadro, üst seviye ekipmanlar ve niceleri ki en önemlisi çevre yapmış olmaları. Senin bunlar gibi çevren varsa başla ama ekipman yoksa bilgi yoksa bulaşma derim ama illa yapacağım diyorsan sabretmen gerekir ve bata çıka bir yerlere geleceğini unutmaman lazım. Umarım tam olarak anlatabilmişimdir. Umarım yanlış anlaşılmamışımdır. Eleştiri olarak değil de fikrinize katkıda bulunmak için yazdım.

Bende bilişim sistemleri mühendisliği okuyorum. Benim olayım şuan o şekilde şirket tarzı bir ekip olmayacak ben sadece çevrede tek başına çalışma yapan arkadaşları toplamak.

HellBoy05 HellBoy05 Patron Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci / Ekonomist
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 14 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
Oyun sitem var ve oyun konusunda her türlü bilgiye sahibim diyebilirim. Bir oyun üzerinde saatlerce tartışabiliriz, Video Edit, tasarım v.b. işler yapıyorum.
Sitem ile birlikte isterseniz referans olabilirim, yazı, inceleme yapabilirim. Daima Battlefield oyuncusuyumdur. FPS Oyunlara düşkünümdür.

Geri dönüş yapılırsa sevinirim.

zeritte zeritte Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 12 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba hocam, ben nexus 4 sahibiyim ve mobil platformda inceleme yapabilirim. herhangi bir karşılık istemiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al