wmaraci reklam

Sitede Pop-up Virüsü var [Wordpress]

33 Mesajlar 6.202 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HuseyinKul HuseyinKul Juventus Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

dtdesign adlı üyeden alıntı

siz arka çıksanız diyorsunuz ama halen bir popup bile kaldırmamışsınız.

Hocam biliyorsan kaldırmayı gel tw'den kaldır. Yapamıyoruz dedik. Virüs felan dediler format dair attım hala bir sonuç yok. Ben internet kafedende giriyorum birşey çıkmıyor. Mobilden giriyorum yine birşey olmuyor. anlamadım.

Takımda sana ihtiyacımız var Andrea.
wmaraci
reklam

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

Huseyin Kul adlı üyeden alıntı

Hocam biliyorsan kaldırmayı gel tw'den kaldır. Yapamıyoruz dedik. Virüs felan dediler format dair attım hala bir sonuç yok. Ben internet kafedende giriyorum birşey çıkmıyor. Mobilden giriyorum yine birşey olmuyor. anlamadım.

Sitede ki olayın virüs ile format atmanın ne alakası var sitede virüs var ise kodlardan temizlersin bilgisayara format atman mantıksız. Wordpress kullanıyorsun pop-up kodunu bulmak çok kolay. Gir görünümden temanın ayarlarına ctrl+f yöntemi ile pop-up da çıkan siteyi arat ya da bilmediğin kod var ise sil eğer halen bilmiyorsan bu işi en erkenden bırak. Arka çıkın diyorsun da bir şey bilmeden giriyorsun ve öğrenmeye yönelmiyorsun nesine arka çıksınlar. O temadan bende kullandım TrendWpnin teması gayette güzeldir ki hiç bir sorun yaşamadım sen temadandır sorun diyorsun. Ne demişler ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin. Kişisel Blog dediğin pop-up alıp adult reklam yayınlatmak sağı solu butonlarla doldurmak ve işi olmayan konular yazmak değildir unutma...
dtdesign

kişi bu mesajı beğendi.

http://mertaluc.net

dtdesign dtdesign vizyondakifilm.org Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 480
  • Beğeniler 47 / 78
  • Ticaret 0, (%0)

Bakın bu artist konuşmalarınızı ilk öncelikle yaşınıza vererek bu konuşma tavrınızı dikkate almıyorum. Eğer bir işi yapmayı bilmiyorsanız hiç o işe girmeyi bile denemeyin !

Sitenizin teması içerisinde bulunan footer.php dosyasındaki kodlardan en altta olan aşağıdaki belirttiğim kısmı kaldırın.

<script>
var uid = '3887';
var wid = '4102';
</script>
<script></script>
mertaluc

kişi bu mesajı beğendi.

dursuntokgoz.com.tr | dursuntokgoz.net | vizyondakifilm.org

yorukOgLu yorukOgLu Facebook Hesap Satış Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek VatanSever
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 11 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
bu işde yenisin fakat sitenden adult domaine çıkış var

Facebook Yerli Ve Aktif Hesap Satışları
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

mertaluc adlı üyeden alıntı

Sitede ki olayın virüs ile format atmanın ne alakası var sitede virüs var ise kodlardan temizlersin bilgisayara format atman mantıksız. Wordpress kullanıyorsun pop-up kodunu bulmak çok kolay. Gir görünümden temanın ayarlarına ctrl+f yöntemi ile pop-up da çıkan siteyi arat ya da bilmediğin kod var ise sil eğer halen bilmiyorsan bu işi en erkenden bırak. Arka çıkın diyorsun da bir şey bilmeden giriyorsun ve öğrenmeye yönelmiyorsun nesine arka çıksınlar. O temadan bende kullandım TrendWpnin teması gayette güzeldir ki hiç bir sorun yaşamadım sen temadandır sorun diyorsun. Ne demişler ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin. Kişisel Blog dediğin pop-up alıp adult reklam yayınlatmak sağı solu butonlarla doldurmak ve işi olmayan konular yazmak değildir unutma...

Tüm php açıklarına baktım kodları didik didik ettim birşey yapamadım ftpden baktım yok. Düzenleyiciden baktım yok. Adult sitesi açılıyor diyorsunuz fakat ben göremiyorum.
Lütfen bu olayı çözecek olan varsa bilgileri verebilirim. Bi yardımcı olun ne olur.
Pop-up kodu var ama bulamıyorum nerde olduğunu.

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

Tüm php açıklarına baktım kodları didik didik ettim birşey yapamadım ftpden baktım yok. Düzenleyiciden baktım yok. Adult sitesi açılıyor diyorsunuz fakat ben göremiyorum.
Lütfen bu olayı çözecek olan varsa bilgileri verebilirim. Bi yardımcı olun ne olur.
Pop-up kodu var ama bulamıyorum nerde olduğunu.

Herkes görebiliyor da sen nasıl göremiyorsun onu çözemedim.

http://mertaluc.net

• Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

mertaluc adlı üyeden alıntı

Herkes görebiliyor da sen nasıl göremiyorsun onu çözemedim.

Bende reklam çıkmıyor ne biliyim :/

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

dtdesign adlı üyeden alıntı

Bakın bu artist konuşmalarınızı ilk öncelikle yaşınıza vererek bu konuşma tavrınızı dikkate almıyorum. Eğer bir işi yapmayı bilmiyorsanız hiç o işe girmeyi bile denemeyin !

Sitenizin teması içerisinde bulunan footer.php dosyasındaki kodlardan en altta olan aşağıdaki belirttiğim kısmı kaldırın.

<script>
var uid = '3887';
var wid = '4102';
</script>
<script></script>

arkadaş atmış ya işte kodu

Bende reklam çıkmıyor ne biliyim :/

amacının burdaki insanları sitene sokup ne ekleyebilirim ayağına pop-up a tıklatmak da niye böyle şeyler yaparsın anlamam ki 3-5 kuruş için burda insanların boş yere zamanını çalışıyorsun. ayıp değil mi?
dtdesign

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum kusra bakmada 2-3 kuruş için kişisel bloga ****oğrafik içerik eklicek değilim. En nefret ettiğim olay zaten. Biri browserine virüs bulaşmış diyor. Biri pcde virüs var diyor. Biride sitede virüs var diyor. Eğer bilen varsa gelsin her türlü bilgileri vericem. "forumweb" daha önceden yardımcı olmuştu. Duâcısıyım onun. Sağolsun. Ama bu pop-up iğrençliğini hala kaldıramadım ne yazıkki. Yardım edecek varsa gelsin lütfen.

mertkaan mertkaan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek YAPI RESSAMI
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 48 / 81
  • Ticaret 7, (%100)
Hesabını sıfırlattır sonra yeniden kur hosta virüs bulaşmıstır

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al