wmaraci reklam

Yetersiz İçerik Sorunu mu ?

7 Mesajlar 2.277 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

eqzdemir eqzdemir Sadece kendi bildiklerim Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar http://eqzdemir.blogspot.com Site bu . içinde toplamda 15 içerik var.Benim f5 içerik girip onay alan arkadaşım vardı.Sizce sorun sadece yetersiz içerik mi ? Eğer içerikse kaç tane girmem lazım. Birde Swf ve Caps bölümünde ki resimler sorun yaratırmı. Son olarak Wamp kurulumu diye bir yazı yazdım . Çoğunuluğu resim oda bir etki yapar mı ? Bu arada site 1 haftalık. Biraz erken davrandım bende biliyorum ama .Bakalım

Sayın Kullanıcımız,

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Sorunlar:

Yetersiz içerik
---------------------

Daha fazla ayrıntı:

Yetersiz içerik: AdSense onayını alıp sitenizde alakalı reklamlar gösterebilmek için sayfalarınızda, uzmanlarımızın incelemesine ve tarayıcımızın sayfalarınızın neyle ilgili olduğunu belirlemesine yetecek kadar metin bulunmalıdır.

Kabul edilmeme nedenide burda;

Bu sorunu gidermek için lütfen aşağıdaki önerileri inceleyin:

- Sayfalarınızda yeterli metin bulunduğundan emin olun. Çoğunlukla resim, video veya Flash animasyon içeren web siteleri onaylanmaz.
- İçeriğiniz yalnızca başlıklardan değil, tam cümlelerden ve paragraflardan oluşmalıdır.
- AdSense'e başvurmadan önce, sitenizin tamamen oluşturulduğundan ve yayında olduğundan emin olun. Siteniz hâlâ beta durumunda veya "yapım aşamasında" ya da yalnızca web sitesi şablonu halindeyken başvuruda bulunmayın.
- Reklam kodunu web sitenizin yayında olan bir sayfasına yerleştirin. Bu, ana sayfa olmak zorunda değildir, ancak AdSense reklam kodu dışında içerik barındırmayan test sayfaları onaylanmaz.
- Ziyaretçilerinizin web sitenizin tüm bölümlerini ve sayfalarını bulabilmesi için net bir gezinme sistemi sunun.
- YouTube videolarınızdan para kazanmak istiyorsanız, lütfen YouTube'dan para kazanma programına (http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?&answer=2490020) başvurun. Yalnızca video içeren blogların ve web sitelerinin onaylanmayacağını unutmayın.

Siz gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra başvurunuzu yeniden incelemekten mutluluk duyarız.

Şimdi arkadaşlar ben tekrar geri yollarsam içeriği girip geri kabul ederler mi ?

wmaraci
reklam

Atak Atak www.baslatoyunu.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
f5 ile onay? o nasıl oluyor

www.baslatoyunu.com

• Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
klayve hatası diyelim 15 içerikti aslında .

LeventC LeventC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
O an öyle olmuş olabilir ama onunkinin kabul edilmesini baz almak doğru olmaz. Ben 450 içerikten sonra adsense alabilmiştim. İçeriğiniz çok az. Birkaç ay daha sık sık güncelleme yapıp sonra tekrar başvurunuz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Levent bey teşekür ederim. Bazı kişiler çok erken alıyor .Bunu anlayamadım gitti.

SanalKullanici SanalKullanici WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 10, (%100)
Biraz daha sabredin. Ozgun icerik girmeye ozen gostermelisiniz. Swf ve resimden ziyade, yazili iceriklere de onem verin. Ben yaklasik 6-7. Basvurudan sonra onay alabilmistim. (Alan sahipligi, yetersiz icerik, goruntulenme vs sorunlari)

Kolay gelsin.

www.isghazirlik.com

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Yetersiz içerik her zaman az içerik anlamına gelmeyebilir. Örneğin sitenizde kullanıcı bazlı olmayan ve reklam yerleşimi yapılamayacak kadar düzensiz bulunan 15 bin sayfa da, yetersiz içerik olarak değerlendirilebilir.

Yetersiz içeriğin aynı zamanda niteliksiz içerik olarak da değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. :)

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al