wmaraci reklam
lidertakipci

Bloguma insan çekemiyorum

15 Mesajlar 1.944 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
Temayı değiştir hocam ilk olarak. Ardından reklam ver. Siteni tanıt.

wmaraci
reklam

hypnoyzes hypnoyzes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 12 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Şuan yoğunum cevap yazamıyorum bu yüzden temayı değiştireyim bir kaç ay dursun nasıl olacak bakayım ve içeriklere de uzatmalıyım. adsens 1.aşama bitti ve ikinci aşamayı bekliyorum. İnş onaylanır...

ismailke ismailke WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 77 / 44
  • Ticaret 10, (%100)
o nasıl hikayeler öyle , elim ayağım titredi :)
Şaka bir yana temayı değiştir derim, Forum çok yetenekli arkadaşlar var, makul ücret karşılığında tema bile yaptırabilirisin.
Kolay gelsin.

EpsilonElit EpsilonElit Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin içerikleri pek fena değil ama anlaşılan bir webmasterin göstermesi gereken özellikler sende bulunmuyor :) ama yinede bir kaç tavsiyem olur sana;
http://epsilonelitr.blogspot.com/ Bu benim Sitem
PR'si olmasada 63 günde 55 bin tık yaptı,bunun için reklam ve seo çalışmaları şart!
Seo alanında geniş araştırmalar yapmalısın,Bir kaç google dökümanı vardı araştır bi yabancı ama idare eder :)
Sitenin temasını değiştirmelisin,profesyonel bir görünüm sitenin kalitesini gösterir ziyaretçilerin nitelikli olmasını sağlar.
İçeriklerini goolede üst sıralara çıkarmak için Google Webmaster'i etkin bir bbiçimde kullanmayı öğrenmelisin.

wmaraci
wmaraci

hypnoyzes hypnoyzes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 12 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Evet, işte bu siteye bunun için girdim.. Eksik giden birşeyler olmalıydı ve bunu da bulmalıydım... benimde üç ay oldu hitim iki bin, üç bin.. altı ayda yüzbin iki yüz bin yapanlar gördüm fakat onlar popüler illuminati konularıydı... Blogger seo hakkında da yine meta etiketlerini gösteriyorlar bu yetmez herlhade değil mi?

Ek Olarak: Blog için sanal bilim kurgu dergisi çıkarsam tutar mı? Yani buradan ne kadar takipçi çekebilirim ki?
Bir de bannera güzel bir çalışma yapmalı mıyım? Çok kötü temaların bile takipçileri oluyor bence iş tema değil, içerik.
Web araçlarında ****ografik sorgular yer alıyor hemde alakasız. Niye bilmiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al