wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook Reklam Vermeye Karar Verdim ? - Tereddütlerim Var

23 Mesajlar 3.388 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Facebook'a reklam vermeyin kanımca,bir dünya saçma reklamlar verildi.Hani şu "kız bulun" "ciddi evlilik sitesi" gibi reklamlar.Bu yüzden insanlar artık reklamlara bakmıyor bile.Bir blogla vs anlaşın.Şahsen ben amatör bloglara girdiğim zaman reklamlarına tıklıyorum.

Bilgi için teşekkürler ancak bende şansımı denemek istiyorum 10 TL ile zarar etmem zenginde olmam diye düşünüyorum en azından bakalım durum ne :D

wmaraci
reklam

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Bilgi için teşekkürler ancak bende şansımı denemek istiyorum 10 TL ile zarar etmem zenginde olmam diye düşünüyorum en azından bakalım durum ne :D

10 lira ile zengin yada fakir olamayacağın,o 10 lirayı çöpe atmanı mantıklı kılmaz.Dediğim gibi daha ucuza bloglarla vs anlaş.Burda birçok arkadaş var reklam alabilecek çok da kaliteli bloglar

TheBurak TheBurak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 27 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Mesaj Silindi.

seyircikedi seyircikedi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / K
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 25 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Bence Facebook'a reklam vermek kötü bir karar değil. Koç Holding bile veriyor. Bence ver arkadaşım sen reklamını ama süreyi otomatik yapma, kendin belirle. Günlük 10 lira iyidir, dönüşümleri her gün kontrol et. Başkalarının tecrübelerini de çok dikkate alma, önemli olan senin tecrübe etmen. Umarım yararlı olur, kolay gelsin

wmaraci
wmaraci

crookersss crookersss </codenart> Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)
Dostum cevaplari okuyorumda Facebook'u cop site gibi konusmus herkes. Bu isin kurumsal kimlikle flan alakasi yok. Reklam yayinlama sekilini timeline olarak belirle. Insanlarin dikkatini cekecek "acaba neymiski bu ya" dedirtecek bir baslikla yazi paylas, harcama oranini tiklama basina 0.18 gibi bir rakam ver. Illaki akis olacaktir. Birde kitle secerken teknoloji ve buna benzer sayfalar begenmis kisilere yonelik yapki alakasiz insanlara yayinlanipta bos donusumler alma. Dedigim gibi ayarlarini guzel yaparsan isine yarar dostum sdn yazari baksin kendi corbasina kurumsalmis. Hani bukadar sacma bir analiz yapilir ancak. Neyse iyi forumlar...
aHoruz iZo

kişi bu mesajı beğendi.

iZo iZo WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo danışmanı
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 2, (%100)

crookersss adlı üyeden alıntı

Dostum cevaplari okuyorumda Facebook'u cop site gibi konusmus herkes. Bu isin kurumsal kimlikle flan alakasi yok. Reklam yayinlama sekilini timeline olarak belirle. Insanlarin dikkatini cekecek "acaba neymiski bu ya" dedirtecek bir baslikla yazi paylas, harcama oranini tiklama basina 0.18 gibi bir rakam ver. Illaki akis olacaktir. Birde kitle secerken teknoloji ve buna benzer sayfalar begenmis kisilere yonelik yapki alakasiz insanlara yayinlanipta bos donusumler alma. Dedigim gibi ayarlarini guzel yaparsan isine yarar dostum sdn yazari baksin kendi corbasina kurumsalmis. Hani bukadar sacma bir analiz yapilir ancak. Neyse iyi forumlar...

Katılıyorum bazen zırbalıyolar.

azenec azenec Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad R** M**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 28 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Selam kesinikle reklamlara otomatik yapma ve görüntülenme başına para ödememeyi seçme kampanya oluştur her tik başina 0.04 0.03 dolar ver. az gidicek ama fazla kullanici getirecek. sponsor habere biraz fazlada verebilirsiz. veya tiklama olmadiginda biraz artirabilirsin.

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Arkdaşlar yorumlarınız için teşekkürler facebook reklam verdim ancak hala kredi kartından veya paypal'dan para çekmediği için kapattım sayfayı biraz kendi halinde 200 - 250 beğeni aldıktan sonra bütçeyi artıtırarak reklam vereceğim.

domaintescille domaintescille Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 451 / 50
  • Ticaret 12, (%83)
BEnce google Daha iyi yada hitli Forum vs. Siten artık içeriği ne ise o içeeriğe göre uygun sitelere reklam verirsen hem alexa hem pr'ne etkisi olur hemde ziyaretçi alırsın.
Ama facebook'da daha nasıl reklam verilir tıklama başımı gösterim başımı bunuda bilmiyorsanız araştırın öğrenin bilin derim ama siz bilirsiniz.
iyi çalışmalar

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
ben bu hafta verdim.Sayfanın beğenisi 5,6 üye vardı yanı yeni kuruldu 20 tl bütçe ile 3 gün sürecek şekilde ve şu ana sayfada kapak resmi şeklinde begen çıkıyor ya o şekilde seçtik 3 günün sonunda 270 üye mi ne geldi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al