freelance iş ilanları

Google Pagerank güncellemesinde 0 dan 2 ye yükseldim

13 Mesajlar 1.853 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Bu forumda size yapabileceğim en iyi tavsiye : Lütfen Türkçe öğretmeninizin yanına uğrayın ve yeniden ders almak istediğinizi söyleyin.

wmaraci
reklam

alkinkasap alkinkasap girişimci, öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek girişimci, öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 67 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
millet konu dışına çıkmaya ne kadar meraklı olmuş arkadaş. birisi uyarıda bulundu zaten konu sahibi de farkettiğini belirtti bir daha bir daha ne diye aynı şeyleri söylüyorsunuz ki?

neyse benimde kişisel sitem ki aylardır bir şey girmedim pr1 olmuş. olabilir de sorun yok bunda benim söyleyeceğim şey pagerank olayına takılma eski öneminin yarısı bile kalmadı pagerankın. google black hat seo olayının farkında olduğu için gittikçe daha karışık algoritmalarla siteleri sıralıyor. pagerank ise eskiden kalma insanlara basit fikir verebilecek bir sistem ve bazı webmasterları oyalıyor olay bu. bence pageranka takılma artık. hatta hiç bakma pagerankına. bence hiç bir önemi yok.
YouMyCure

kişi bu mesajı beğendi.

YouMyCure YouMyCure Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek elektirik & elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 65 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
evet kendileri türkçeyi okadar düzgün ve yerinde kullanan kişiler yani nediyeceyimi bilmiyorum acaba bu forum kendini bir halt sanan beyin yerine tütünle dolu olan kişileri pek seviyor sanırım arkadaşım veya arkadaşlar siz size sorulan sorular yerine insanların yazılarını veya konuşmalarını değerlendiriyorsunuz chemistrap benim türkçem iyi yada yazdıklarım kötü veya eksik olabilir bu klavye hakimiyetim olmadığından dolayı birde rizeli olarak şivem den dolayı kaynaklanmaktadır ama ben adamgibi adamım kaypak deyilim senonu anladın şimdi konu ile alakalı cevap vermeyecekseniz hiç yazmayın nedirbuya ula ilk konu sorumuzda alakasız ve gereksiz kişilerce gereksiz cevaplar aldım siz nesiniz ben anlamış deyilim yönetimden hiçbir arkadaş da bu konu hakkında gerekeni yapmıyor saçmalıyorsunuz nediyeyim özellikle kendini türkçe kahramanı sanan chemistrap bebe türkçeyi öğrenmişsin belki ama türkün saygılı olduğunu öğrenememişsin sende babanın yanına bir git de saygı ve sevgiyi öğren

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al