Merhaba arkadaşlar, gidişat hakkında bu işin ustalarından yorum almak, düşüncelerini duymak istedim ve bu konuyu açtım.

Yeni bir vds aldım ve düşündüğümü yapamadığım için www.animeizlehd.com sitemde kullanmak istedim. Artık videoları kendim yüklüyorum.

Birkaç anime konusu özgün girdiğim gibi "anime izle" kelimesinde 11. sıradan 7. sıraya yükseldim, özgün olarak devam ettiğimde zamanla en yukarıya kadar çıkabileceğimi düşünüyorum..

Hit durumu ise şu şekildedir;

Belirli bir kitle yakadığımı düşünüyorum, zamanlada bu kitlenin yükseleceğine inanıyorum.
Paylaşımlarımı tüm sosyal ağlarda yapıyorum diyebilirim..
Güncel olan animeleri gün içerisinde hatta anlık hızda diyebileceğim kadar takip ediyorum ve yeni bir proje düşündüm.
Animeler mangalara bakılarak çizilir ve yayına girerler. Manga ise animenin kitap versiyonudur yani ciltlerden oluşur ve buna teksas tommiks'i verirsek yanlış olmaz sanırım (:

Şimdi devam eden güncel animelerin mangaları var ve bunları Menüde bir başlık oluşturup maddeler halinde eklediğim manga bölümlerini yazmak istiyorum, linke tıkladıklarında ise oluşturduğum sayfadaki o manganın sayfalarını görebilecekler..

Sizce gidişat nasıl, olumlu olumsuz bir yorumunuzu almak isterim (:
Sitede olması veya olmaması gereken bir şey var ise onlarıda yazarsanız değerlendirebilirim.
İyi forumlar (: