wmaraci reklam

Bilgimi.com içerik ne olmalı ?

7 Mesajlar 656 Okunma
wmaraci reklam

sessizogretmen sessizogretmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 14 / 19
  • Ticaret 9, (%100)
www.bilgimi.com alan adını yaklaşık 2 yıl önce aldım. Uzun bir aradan sonra bu alan adını kullanmak istiyorum.

Konu bilgi olunca içerikte sınırsız oluyor malum... 3-5 kategorilik bir hedef belirledim kendime..

Size sormak istediğim şu:

3-5 kaliteli kategori sizce ne olmalı? ve bu alan adı tutar mı ?

şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin içeriğine baktım bu şekilde giderseniz tutmaz. Domain adı çok da önemli değil. En son yazınız "yüksek tansiyon" size Google bu şekilde ziyaretçinin gelmesi imkansız. Başlıkları bu kadar genellemeyin. Yüksek Tansiyonun Belirtileri gibi daha kapsamlı başlıklar tercih edin. Yoksa işiniz zor.

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 14 / 19
  • Ticaret 9, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Sitenin içeriğine baktım bu şekilde giderseniz tutmaz. Domain adı çok da önemli değil. En son yazınız "yüksek tansiyon" size Google bu şekilde ziyaretçinin gelmesi imkansız. Başlıkları bu kadar genellemeyin. Yüksek Tansiyonun Belirtileri gibi daha kapsamlı başlıklar tercih edin. Yoksa işiniz zor.

hocam orda eklediğim yazılar temanın görüntüsünü test etmek amacıyla eklendiler. silinecekler. sitenin adı dediğim gibi bilgi olunca açıkçası beni korkutuyor. Başlangıç için 3-5 kategori eklemeyi düşünüyorum ama kategori seçiminde kararsızım.. Yardımcı olursanız sevinirim...

şimdiden teşekkürler

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Az çok bu işlerin içinde biri olarak şunu söylemek isterim. Küçük bir araştırma yapın bu konuda çok fazla site olduğunu göreceksiniz. Siteye eklediğiniz bir içerik başka sitede varsa KESİNLİKLE sitenize eklemeyin. Ayrıca şu anda olan içerikler bile sitenize zarar verir. Google bunun kopya içerik olduğunu biliyor. Yeni başlanan sitelerde kesinlikle özgün içerikle başlayın. Sitenizi deneme tahtası gibi kullanmayın. Bu tür çalışmaları başka bir sitede yapın.

Sitenize eklediğiniz içeriğin google arama sonuçlarında görünmesi hiç de kolay değil. Sizden daha önce o içeriği giren sitelerin çıktığını göreceksiniz. Uzun vadede düşünmek zorundasınız. İçeriğinizi ekleyip bekleyeceksiniz. En önemlisi de bence içerik eklerken çok dikkatli olmanız.

Ciddi bir proje düşünüyorsanız daha estetik bir tema bulmanızı öneririm.

wmaraci

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 14 / 19
  • Ticaret 9, (%100)

Az çok bu işlerin içinde biri olarak şunu söylemek isterim. Küçük bir araştırma yapın bu konuda çok fazla site olduğunu göreceksiniz. Siteye eklediğiniz bir içerik başka sitede varsa KESİNLİKLE sitenize eklemeyin. Ayrıca şu anda olan içerikler bile sitenize zarar verir. Google bunun kopya içerik olduğunu biliyor. Yeni başlanan sitelerde kesinlikle özgün içerikle başlayın. Sitenizi deneme tahtası gibi kullanmayın. Bu tür çalışmaları başka bir sitede yapın.

Sitenize eklediğiniz içeriğin google arama sonuçlarında görünmesi hiç de kolay değil. Sizden daha önce o içeriği giren sitelerin çıktığını göreceksiniz. Uzun vadede düşünmek zorundasınız. İçeriğinizi ekleyip bekleyeceksiniz. En önemlisi de bence içerik eklerken çok dikkatli olmanız.

hocam ne tür tema önerirsiniz ? aklınızda bir tema varsa ismini verirseniz sevinirim. ücretli temada olabilir...

ilginiz için teşekkürler

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Tema konusu gerçekten sıkıntılı. http://www.mojo-themes.com/ temalarını genelde ben beğeniyorum. HTML 5 kodlanmış olmasına özen gösterin. Magazin temaları gibi çok karmaşık temaları tercih etmeyin. Ziyaretçi aradığı şeyi bulmak istiyor temayla çok fazla ilgilenmez. Sizin onlara sunacağınız içeriğe en rahat ulaşabileceği temaları tercih edin.

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 14 / 19
  • Ticaret 9, (%100)

Tema konusu gerçekten sıkıntılı. http://www.mojo-themes.com/ temalarını genelde ben beğeniyorum. HTML 5 kodlanmış olmasına özen gösterin. Magazin temaları gibi çok karmaşık temaları tercih etmeyin. Ziyaretçi aradığı şeyi bulmak istiyor temayla çok fazla ilgilenmez. Sizin onlara sunacağınız içeriğe en rahat ulaşabileceği temaları tercih edin.

ilginiz için çok teşekkürler.. acaba fikir verebilecek başka kimse varmı :) beklemedeyim :D

Ek Olarak: şuanda siteye bişeyler yapmaya başladım. Siteyi inceleyip geribildirimde bulunursanız çok sevinirim. sizin eleştirileriniz doğrultusunda düzenleme yapacağım. saygılarımla

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al