Güzel bir konu. Türkiye'de maalesef yatırımcı sıkıntısı mevcut gibi görünsede, aslında konu doğru iletişimden geçiyor. Belki bir iki ay olmuştur. Bu forumda bir konu gördüm. Süper fikirlerim var ama sermayem yok kahretsin konulu. Ve bir çok kişi de aynısı bende de var demiş. Gençlerin fikirleri çok parlak ama sermaye yokluğundan heba oluyordu görünürde. Hemen bir kaç yerle iletişime geçtim. Ya dedim, bu gençlerin fikirleri var paraları yok, siz nasıl iş adamısınız, siz bu ülkenin gençlerine düşman mısınız? Neden el vermiyorsunuz? Bana ne dediler biliyor musun, yeterki fikirleri olsun hemen projelerini sunabilirler. Elbette destek oluruz. Bunlardan biri de iş adamları derneği idi. Foruma döndüm haydi gençler dedim.
-..... (Ses yok)
Genel sekreterleri bana yazıyor ahmet bey proje hani diye(: Utanma belası hemen oturup bi proje tasarladım 3 boyut üzerine işimi bırakıp. Bakın bizi öldüren yine biziz. Herkesin dünyayı sarsacak bir projesi var ama teoride. E hadi yap diyosun ses kesiliyor. Geliyoo sitesi Ceo'su olmanıza şaşırdım. Ara ara ne alemde diye takip ettiğim bir site idi, şimdi tesadüfen görünce mutlu da oldum. Proje güzel, desteklemek gerekiyor bizler olarakta. Ben çok isterim bize ait bir arama motoru olsun. Eleştiri her zaman olacaktır ama gerçekçi olmakta fayda görüyorum. Herşey bir anda süper olamaz eksiklikler olacaktır. Adım adım düzelir forumda, diğer eksikliklerde. Kendi adıma sık kullanılanlara ekleyerek hemmen üye olup destekliyorum ve yaptığınız işi takdir ettiğimi bilmenizi istiyorum.