freelance iş ilanları

Google+ Aldı Başını Gidiyor

10 Mesajlar 1.334 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cerezlerim cerezlerim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 116 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba. Facebook nasıl da aldı başın açık ara, dört nala gidiyor hepimiz görebiliyoruz değil mi ? Bunu gören Google yetkilileri de geri durur mu. Yaklaşık üç sene önce Facebook' a karşı kullanıma sunduğu Google+ sosyal ağındaki müthiş gelişmeler kullanıcıları heyecanlandırmakta. Sizi bilmem ama ben tam keşfedemediğimden midir nedir Google+' a inanılmaz bir iştiyak besliyorum :) Hoşuma gidiyor üründe gezinmek ve vakit geçirmek.

Google+ Gözden Düştü mü ?

İlk başlarda müthiş bir ilgi gören sosyal ağ, sonra gözden düşmüştü. Buna rağmen Google başkan yardımcısı Vic Gundotra blogunda yaptığı açıklamada, iddiaların asılsız olduğunu, Mayıs ayı içerisinde 390 milyon olan aktif kullanıcı sayısına sahip olan Google+' ın, Kasım ayı ile bilrlikte 540 milyon aktif kullanıcı sayısına eriştiklerini, bununla birlikte siteye her hafta 1,5 milyar fotoğrafın yüklendiği ve sitede her an 300 milyon aktif kullanıcının bulunduğunu belirterek, Google+ için yeni güncellemelerin de hazır olduğunu kaydetti. Sitenin fotoğraf özelliklerinde güncellemeye gidecek olan dev şirket, ayrıca sosyal ağın ücretsiz mesajlaşma servisi olan Hangouts özelliğinde de güncelleme gerçekleştirecek.

Hangouts' da Devrim

Tamamlanacak olan güncellemelerle Hangouts özelliği ile hem bilgisayarlarımızdan, hem de mobil cihazlarımızdan tam ekran video konferans yapabilir hale geleceğiz. Ne harika bir özellik değil mi ?

Web kamera ışıklarıyla oynamamıza gerek kalmadan Hangouts bizim için kendisi ortama göre gereken ayarlamaları yapacak, bize de yalnızca video görüşme başlatma kalacak. Birşey daha var ki o da tadından yenmeyecek bir özellik. Android ile Hangouts kullananlar, SMS desteği ve lokasyon paylaşım yeteneğini de beraberinde elde etmiş olacaklar.

Söz Sizde ;

Arkadaşlar, tüm bu yazılanlar sizi ne kadar etkilemektedir ? Siz Google+ hakkında neler düşünüyorsunuz ? Kıymetli yorumlarınızı benimle paylaşırsanız memnun olurum.

Arkadaşlarım konu hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen http://cerezlerim.blogspot.com/2013/12/google-ald-basn-gidiyor.html adresimdeki yazıyı takip edebilirsiniz. Teşekkürler..

İyi Çalışmalar..

wmaraci
reklam

frmxl frmxl WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek pc teknik servis
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
google bu servisi kendi domaini üzerinde barındırdığı sürece facebook kadar olabileceğini zannetmiyorum
ovelibudak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 116 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

frmxl adlı üyeden alıntı

google bu servisi kendi domaini üzerinde barındırdığı sürece facebook kadar olabileceğini zannetmiyorum

neden sizce ? ben de sizin gibi düşünüyorum ama bu konuda daha çok taklitçilikten kurtulamadığını düşünmek suretiyle..

tarantula901 tarantula901 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
google + nın suz ozellıgını sevmıyorum mesela bılısyardan ındırdıgım hersey google + resımlerı alıor kendı sunucusunda anında kaydedıyor buda can sıkıcı

wmaraci
wmaraci

rbx rbx Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)
Uyanıklık yapayım dedim, gittim Serda Rortac isimli bir hesap açtım. Hesabı komple doldurdum ve kullanıcı adı hakkı kazandım. Bana sunduğu kullanıcı adı şuydu;

plus.google.com/+serdarortac

Bir kaç saat sonra URL durumu kapandı ve yeni bir URL paremetresi geldi.

plus.google.com/+serdarortac sonuna bir şeyler yazın...

Dedim ki yuh!

tarantula901 tarantula901 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

rbx adlı üyeden alıntı

Uyanıklık yapayım dedim, gittim Serda Rortac isimli bir hesap açtım. Hesabı komple doldurdum ve kullanıcı adı hakkı kazandım. Bana sunduğu kullanıcı adı şuydu;

plus.google.com/+serdarortac

Bir kaç saat sonra URL durumu kapandı ve yeni bir URL paremetresi geldi.

plus.google.com/+serdarortac sonuna bir şeyler yazın...

Dedim ki yuh!

hiç olmazsa ona ızın verıyor facebook ona bıle ızın vermıor :D bır sure sonra

azattarinci azattarinci <?php echo "Crypto"; ?> Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 25 / 47
  • Ticaret 30, (%100)

frmxl adlı üyeden alıntı

katılıyorum.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı - Sınavsız Ukrayna Üniversiteleri
https://www.ukraynaegitim.gen.tr/

frmxl frmxl WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek pc teknik servis
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

cerezlerim adlı üyeden alıntı

neden sizce ? ben de sizin gibi düşünüyorum ama bu konuda daha çok taklitçilikten kurtulamadığını düşünmek suretiyle..

google çoğunlukla arama motoru olarak kullanılıyor ve insanların google servislerinin çoğundan haberi bile yok veya ne işe yaradığı hakkında bir fikri. ancak bu servisleri google.com dışında farklı adlar ile sunarsa ileri bir adım atmış olur kanımca kanaatimce.
bir de şu var ben hiç bir zaman forum.alanadı.com gibi subdomain işler ile yapılmış siteleri sevmedim çünkü itici geliyor bana ve inanıyorum ki çoğu kişiye.

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 116 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

frmxl adlı üyeden alıntı

google çoğunlukla arama motoru olarak kullanılıyor ve insanların google servislerinin çoğundan haberi bile yok veya ne işe yaradığı hakkında bir fikri. ancak bu servisleri google.com dışında farklı adlar ile sunarsa ileri bir adım atmış olur kanımca kanaatimce.
bir de şu var ben hiç bir zaman forum.alanadı.com gibi subdomain işler ile yapılmış siteleri sevmedim çünkü itici geliyor bana ve inanıyorum ki çoğu kişiye.

Doğrudur efendim saygı duyarım.. Google çalışanı felan degılım bu arada :) daha farklı bir formatla karşımıza çıksalardı daha ıyı olurdu sanırım
frmxl

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 116 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

frmxl adlı üyeden alıntı

tarantula901 adlı üyeden alıntı

google + nın suz ozellıgını sevmıyorum mesela bılısyardan ındırdıgım hersey google + resımlerı alıor kendı sunucusunda anında kaydedıyor buda can sıkıcı

kesinlikle..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al