freelance iş ilanları

VBSEO'ya nolacak?

25 Mesajlar 7.340 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Gerilim Gerilim www.giyse.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1920
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Aylardır sitelerine bir index koymuşlar ses yok seda yok haber yok öyle bekliyoruz.

Notice: vBSEO.com is being moved from hosting provider.

Taşınıyorlarmış göya.

Giyse.com - Giyim Moda, Ayakkabı, Çanta ve Aksesuar Online Alışveriş
wmaraci
reklam

TheExp3rT TheExp3rT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 34 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
vBSeo Devri Neredeyse Bitti Bitecek . Sitemde Kullanıyorum ve Açıkcası Çok Tedirginim . Lisanslı Üyeler Perişan Olmus durumda vBSeo Lisans Sahiplerini Mağdur Etmiyecek Bir Çare Arıyor . Ayrıca Null Dahil Tüm vBSeo Kullanıcılarıda Forumlarının Geleceğini Düsünüyor . vBSeo Satın Alınmazsa veya Toparlanmazsa O index Kalkmaz Sitelerimizde Bulunan Seo eklentiside Yarardan çok Zarara Neden Olmaya Başlar . Umarım vBSeo İçerisindeki Bu Kriz Atlatılır Aksi Halde Büyük Forumlar da Dahil İniş Yasıyacaktır . Kapanırsa Linkler 404 Olur ve google büyük ihtimal Tüm indexlerinizi Siler . Bunların Tekrar İndexlenmeside Bir Hayli Zaman Alır .

Uzun Lafın Kısası Sonucu Kimse Bilmiyor Ama İnsallah Düzelir Yoksa Zarar Görecek Forumlar .

AaRAdyOcU AaRAdyOcU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek İnşaat Teknisyeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad L** Ö**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 337 / 110
  • Ticaret 24, (%100)
Bildiğim kadarıyla desteklerini sona erdi :( yine de belli olmaz :) işin kötü yanı vbulletin baştan kurup vbseo kuracam dersen download edip kurma sansın sıfır.Ya sıfır kurulmamış dosyalarının yedeklerini aldıysan sanslısın :D yada baskasından alıp kurup kendine ait serial girebiliyorsun :(

Gerilim Gerilim www.giyse.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1920
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

AaRAdyOcU adlı üyeden alıntı

Bildiğim kadarıyla desteklerini sona erdi :( yine de belli olmaz :) işin kötü yanı vbulletin baştan kurup vbseo kuracam dersen download edip kurma sansın sıfır.Ya sıfır kurulmamış dosyalarının yedeklerini aldıysan sanslısın :D yada baskasından alıp kurup kendine ait serial girebiliyorsun :(

seriali nerden bulcaz :p

Giyse.com - Giyim Moda, Ayakkabı, Çanta ve Aksesuar Online Alışveriş
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad L** Ö**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 337 / 110
  • Ticaret 24, (%100)
Bir önceki panelinizden yeşil serial olanı kullanacaksınız :)

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
vBSEO bitti, 2 aydır sunucu mu değiştirilir?

Hadi değiştirdiler giriş yaptılar diyelim, bir daha güvenilir mi bu adamlara?

Çoğu kişi mahkemelik olmuş durumda haklarını arıyor.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

NedensizPostalar NedensizPostalar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Project Manager
  • Mesajlar 488
  • Beğeniler 163 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
ben orjinal dosyamı yedek almışım serialide şimdi yedekledim keyfim yerinde ama hizmet vermemeleri çok üzdü beni.
Lisansı alalı 1 yıl oluyor verdiğim parada haram zıkkım olsun onlara...
Gerilim AaRAdyOcU

kişi bu mesajı beğendi.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

NedensizPostalar adlı üyeden alıntı

ben orjinal dosyamı yedek almışım serialide şimdi yedekledim keyfim yerinde ama hizmet vermemeleri çok üzdü beni.
Lisansı alalı 1 yıl oluyor verdiğim parada haram zıkkım olsun onlara...

Benimde lisansım var ama serialim lisanslı dosyalarım falan hep bilgisayarımda kullanıma devam ediyorum sıkıntısız.
Zaten suana kadarda sitelerine girip destek istememiştim

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Başlık vBSeo'ya ne olacak olmuş ama aslında şöyle birşey sorsak; vBulletin'e ne olacak bırakın vBSeo eklentisini. :) Yıl olmuş 2014 halen daha herkes 3.8 sürümü kullanıyorsa bunun anlamı vBulletin kendini geliştiremedi, beklenenleri veremedi demektir. 4 sürümü başlı başına bir hayal kırıklığı yaratırken 5 sürümü ile toparlanacak denilen firma daha da beter oldu. Bunlar da yetmedi lisans ücretini arttırıp Upgrade ücretini de neredeyse lisans ücretleri ile aynı fiyata çektiler. Sahiden bunlar ne yapıyor bilen biri açıklayabilir mi?

1 ay önce hem vBulletin hem XenForo lisansı aldım. Xen lisansını alırken problem yaşamadım ancak vBulletin lisansı alırken kredi kartımla ödemeyi yapıp lisansı almama rağmen adamlar benden lisansı aktif etmek için kimlik fotokobisi veya pasaport fotokobisi istediler. Adamlara mail attım bu ülkede kimlik bilgilerini resmi kurumlar dışında üçüncü kişiyle paylaşmak yasak bu yüzden ben kişisel bilgilerimi sizinle paylaşmak istemiyorum ücreti iade ederek hesabımı silin ben XenForo ile devam edeceğim dedim. 1 hafta içerisinde ücret iadesi gerçekleşti ve vBulletin hayatımda böylece bitti. Aslında bana göre vBulletin bitti.
Gerilim mysimsek

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad L** Ö**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 337 / 110
  • Ticaret 24, (%100)

Ahmet adlı üyeden alıntı

Başlık vBSeo'ya ne olacak olmuş ama aslında şöyle birşey sorsak; vBulletin'e ne olacak bırakın vBSeo eklentisini. :) Yıl olmuş 2014 halen daha herkes 3.8 sürümü kullanıyorsa bunun anlamı vBulletin kendini geliştiremedi, beklenenleri veremedi demektir. 4 sürümü başlı başına bir hayal kırıklığı yaratırken 5 sürümü ile toparlanacak denilen firma daha da beter oldu. Bunlar da yetmedi lisans ücretini arttırıp Upgrade ücretini de neredeyse lisans ücretleri ile aynı fiyata çektiler. Sahiden bunlar ne yapıyor bilen biri açıklayabilir mi?

1 ay önce hem vBulletin hem XenForo lisansı aldım. Xen lisansını alırken problem yaşamadım ancak vBulletin lisansı alırken kredi kartımla ödemeyi yapıp lisansı almama rağmen adamlar benden lisansı aktif etmek için kimlik fotokobisi veya pasaport fotokobisi istediler. Adamlara mail attım bu ülkede kimlik bilgilerini resmi kurumlar dışında üçüncü kişiyle paylaşmak yasak bu yüzden ben kişisel bilgilerimi sizinle paylaşmak istemiyorum ücreti iade ederek hesabımı silin ben XenForo ile devam edeceğim dedim. 1 hafta içerisinde ücret iadesi gerçekleşti ve vBulletin hayatımda böylece bitti. Aslında bana göre vBulletin bitti.

Xenforo yeni firma olduğundan satışı artırmak ve cazip gelmesi için çaba gösteriyor.Ayrıca yabancı ülkeler gümrük birliği ambargosu koyduğundan kredi kart bilgileri v.s istemeleri de doğaldır.Türklere karşı önlem aldıklarında kesin :( bunun canlı örneği hosteurope firmasından sunucu alayim dedim.Gümrük birliğinin ülkesi değilsiniz dediler.online net onlarda aynı tutum.

vbulletin bence bitmedi halada ısrarla lisans satışları alışverişi devam ediyor.

vbseo konusunda ise yedekli olanlar şanslı,yedeği yoksa kötü :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al