wmaraci reklam

Yandex ,Yandex Disk Kullanıcıları Yılbaşı Hediyesi Herkese 2 GB Ek Alan Hediye !

7 Mesajlar 1.695 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)

[color=#FF0000]
Yandex ,Yandex Disk Kullanıcıları Yılbaşı Hediyesi Herkese 2 GB Ek Alan Hediye ![/color]

Merhaba arkadaşlar, Yandex her özel an ve gün için her kesime hitap eden bir yapıya sahip.Geçtiğimiz günler M.Akif Ersoy'un doğum gününü arama motorları arasında sadece Yandex hatırladığı gibi logosunda M.Akif'in fotoğrafını eklemesiyle biz Türk kullanıcılarını ziyadesiyle mennun etmişti.Bütün Dünyayı şimdiden bir heyacan ve birşeyler yapma çabası içinde olduğu şu günlerde Yandex yine yaptı yapacağını.

Sayılı günler sonra 2014 yılına gireceğiz ve bu yılbaşında Yandex, Yandex Disk kullanıcılarını unutmadı ve Yandex Disk kullanıcıları yılbaşı hediyesi olarak tam 2 GB Hediye Ek Alan Verdi. Toplamda Ücretsiz olarak alınan alan boyutu 12 GB buldu böyle bir hizmeti bize sunduğu için Yandex Türkiye'ye teşekkür ederiz.

İyi forumlar,bol yüklemeler dileriz.

Kaynak :

http://forumhaz.com/konu-yandex-yandex-disk-kullanicilarina-yilbasi-hediyesi-herkese-2-gb-ek-alan-hediye-2408.html

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
reklam

sevgilifati sevgilifati WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
disk olayı yalan bence ya. benim için fotoğraflarım ve videolarım önemli. diğer her şeyi bir yerden bulup indirebiliyorum zaten. fotolar ve videolar için de babalar gibi flickr var. 1 tb veriyor daha ne olsun. ordan burdan verilen 2 gb.tın pek önemi yok bence. Yinede paylaşım için teşekkür ederim.

• Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)

sevgilifati adlı üyeden alıntı

disk olayı yalan bence ya. benim için fotoğraflarım ve videolarım önemli. diğer her şeyi bir yerden bulup indirebiliyorum zaten. fotolar ve videolar için de babalar gibi flickr var. 1 tb veriyor daha ne olsun. ordan burdan verilen 2 gb.tın pek önemi yok bence. Yinede paylaşım için teşekkür ederim.

Merhaba,

Sizin için fotoğraf ve videolar önemli olabilir benim içinse oyun dosyalarının,crack vs gibi dosyalarının uzun ömürlü bir yerde barınması önemlidir ve 2 GB hafife alınacak bir boyut değildir 500 MB'dan 4 tane oyun veya film sığar bu alana :)

sevgilifati sevgilifati WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
evet, amaç önemli. benim demek istediğim ise crack oyun gibi şeylerin her zaman her yerden bulunabileceği, şahsi foto ve videoların ise kaybedildiğinde geri dönüşünün olmamasıydı. saygı duyarım kardeşim. güle güle kullan.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)

sevgilifati adlı üyeden alıntı

evet, amaç önemli. benim demek istediğim ise crack oyun gibi şeylerin her zaman her yerden bulunabileceği, şahsi foto ve videoların ise kaybedildiğinde geri dönüşünün olmamasıydı. saygı duyarım kardeşim. güle güle kullan.

Herkesin kendine göre bir fikri ve düşüncesi vardır saygı duyarım :) İsteyen kullanır isteyen kullanmaz ama tamamende yok saymak olmaz elinin altında dursun lazım olur :D

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Oh çok iyi oldu tam zamanında geldi ilaç gibi geldi :)
Teşekkürler dostum.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Oh çok iyi oldu tam zamanında geldi ilaç gibi geldi :)
Teşekkürler dostum.

Aynen ilaç gibi oldu benim içinde, rica ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al