freelance iş ilanları

sizce tanıtım yazısı fiyatı ne kadar olmalı ?

25 Mesajlar 2.710 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

NarKo adlı üyeden alıntı

arkadaşlar tanıtım yazısı siteye göre belirlenir. site iyiyse 100 de olur 200 de 1 de 5 de

Aynen öyle.
Gerçi bu zamanda artık herkes alışmış; "Ben 10-15 TL düşünmüştüm hocam" diyor. Siteye ve tüm istatistiklerine göre değişir.

wmaraci
reklam

mhmtcbn mhmtcbn huust.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 22 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
1-5 tl ye alacak kadar istatistiğiniz varsa almayın abi bence zaten..

Sabır sabır....

devgezegen devgezegen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek girişimci
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

mhmtcbn adlı üyeden alıntı

Ben daha tanıtım yazısı almadım :) @AreTiaS ve @isousluer'e kesinlikle katılıyorum 10 TL'ye 5 yazı alacağınıza 50 TL'ye 1 yazı almak her zaman daha iyidir. Ayrıca @AreTiaS 1 liraya bile yapabiliriz demiş, yapanlar var biliyorum, eskiden beri takip ettiğim bloglar bile yazı yazmıyor 1-2 tl ye bumerangdan yazı yayınlıyor. 1-2 TL'ye rezil etmeyelim emeklerimizi.

Belirtmek isterim ki bumerang'da teklifler siteye gore degisiyor. Size 1 tl verilen teklif buyuk bloglara 20 lira bile olabiliyor.

Asil soruya gelince sitenizin konusu, organik hit sayisi, takipci sayisina gore degisir. Soylediginiz site icin 15-20 lira iyidir...

mhmtcbn mhmtcbn huust.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 22 / 15
  • Ticaret 3, (%100)

devgezegen adlı üyeden alıntı

Belirtmek isterim ki bumerang'da teklifler siteye gore degisiyor. Size 1 tl verilen teklif buyuk bloglara 20 lira bile olabiliyor.

Asil soruya gelince sitenizin konusu, organik hit sayisi, takipci sayisina gore degisir. Soylediginiz site icin 15-20 lira iyidir...

Açıklama için teşekkür ederim @devgezegen bumerang'ı kötülemedim yanlış anlaşılmasın sadece takip ettiğim birkaç bloğun bu fiyatlara reklam aldığını biliyorum, ve ayda veya haftada bir yazdıklarını severek takip ediyorken şuan sadece bu tür reklamları yayınlanıyor, tepkim onaydı yanlış yerde göstermiş olabilirim. Yoksa beni ne ilgilendirir onlarca sitenin noktasına bile dokunmadan aynı yazıyı yayınlamış yayınlamamış, kazandırmış kazandırmamış allah herkesin cebine bereket versin.

wmaraci
wmaraci

EpsilonElit EpsilonElit Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Benim sitemin prsi yok ama günlük +900 tekil geliyor bu durum benim açımdan 50 tl gibi bir fiyat olabilir ancak sizin 150 tekil ile nereye kadar gdilebilir buda düşündürücü tabi.

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al