Murat Can adlı üyeden alıntı

Google Maps derken hani şu Türkiye'mizin sınırlarını Kürdistan olarak gösteren harita servisindenmi bahsediyorsun ?

Bkz: https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&t=h&oe=UTF8&msa=0&msid=101640126860435170753.00048e850e000496e2f84

Sürekli Google'ı savunup Yandex'i yerden yere vurmuşun hani şu yıllardır ülkemizde hizmet vermesine rağmen tek kuruş vergi ödemeyen vergi kaçakcısı arama motorundan mı bahsediyorsunuz ?

Ülkemize geleli daha birkaç yıl dolmadan vergisini tıkır tıkır ödeyen sürekli çeşitli yatırımlar yaparak Türk Televizyonuna ve Türkiye'deki İnternet Reklamcılığına katkıda bulunan hatta düzenlediği etkinlikler ile piyasa değerinin haddi hesabı olmayan Lamborghini Gallardo'yu bir Türk vatandaşımıza veren arama motoru Yandex'ten mi bahsediyorsun ?

Bence yeterli bilgi seviyesine ulaşmadan burda saçma sapan yorumlar yapma eminimki benim gibi düşünen pek çok insan vardır ve onların hepsininde size verecek bir cevabı vardır.

İyi çalışmalar dilerim efendim Sevgiler. Saygılar.

Yukarıdaki onca şeyden sonra hala Google'ı destekleyenleri ve sevenleri hala anlayamıyorum.