wmaraci reklam

Geliyoo Türkiye’de neler yaptı? (İnfografik)

264 Mesajlar 44.348 Okunma
wmaraci reklam

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

hocam herşey iyi güzelde domain olmamış.

Öncelikle her fikre saygı duruyoruz, daha iyisini önerin dediğimiz de ise ne yazıkki önerilerin her biri benzer şeyler biz bize özel olanı kullandık gönlümüzden geçen buydu bunun üzerine yoğunlaştık.
yakarbey

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Öncelikle her fikre saygı duruyoruz, daha iyisini önerin dediğimiz de ise ne yazıkki önerilerin her biri benzer şeyler biz bize özel olanı kullandık gönlümüzden geçen buydu bunun üzerine yoğunlaştık.

Hayırlısı diyelim hocam Allah yolunuzu açık etsin.
Umarım çok iyi yerlerde görürüz.
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

Zalimjojo adlı üyeden alıntı

@Buray Savas ANIL hocam 2014 Güncellemelerinde görsel arama olacak mı yada şuan sistemde mevcutsa benmi gözden kaçırdım ?

Merhaba görsel arama konusunda henüz bir geliştirme yapmadım ancak elbette bu konuda gündemimizde kısa sürede yapılabilecek durumda sunucu altyapılarımız konusunda istediğimiz seviyeye ulaştığımızda görsel aramaları da aktif hale getireceğiz hatta çok daha ileriye giderek renk bazlı arama teknolojisine yayına açacağız.

Ek Olarak:

yakarbey adlı üyeden alıntı

webmaster panel neden türkçe değil yada ben mi bulamadım :)

Bu konuda gereken açıklamayı hemen her konuşmamda veriyorum ancak yine vermemde bir sakınca yok, Türkçeleştirme çalışması başlamış durumdadır 2014 yılındaki yeni güncellemede tüm sitelerimizin Default olarak dili Türkçe'ye ayarlanacaktır. Diğer diller seçmeli dil şeklinde kullanılacaktır. İlk tamamen Türkçe sitemiz http://viz.geliyoo.com hizmete geçtiğimiz günlerde yeni güncellemesi ile açılmıştır.
yakarbey

kişi bu mesajı beğendi.

yakarbey yakarbey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek teknisyen,web
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 100 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
bannerr reklam gibi destek varsa sitelerime ekleye bilirim destek için.
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Nikolares Nikolares WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bir Türk arama Motorunun yapılması gayet onur ve taktire şayan bir iş, teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

cmcfilm cmcfilm art Kimlik Onayı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek 3B Modelleme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 326 / 117
  • Ticaret 23, (%100)
üye oldum :) başarılar
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

yakarbey adlı üyeden alıntı

bannerr reklam gibi destek varsa sitelerime ekleye bilirim destek için.

Merhaba öncelikle desteğiniz için teşekkür ediyorum burdan bannerlara ulaşabilirsiniz.

Resimli Bannerlar: http://forum.geliyoo.com/link-paylas/62667-geliyoo-ya-destek-icin-kullanabileceginiz-bannerlar.html

Tekrar ilginize ve desteğinize teşekkür ediyorum

Ek Olarak:

cmcfilm adlı üyeden alıntı

üye oldum :) başarılar

Teşekkürler

Ek Olarak:

Nikolares adlı üyeden alıntı

Bir Türk arama Motorunun yapılması gayet onur ve taktire şayan bir iş, teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Teşekkür ediyorum tüm ekibim adına.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

Codeinteger Codeinteger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek php mysql yazılımcısı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 19 / 12
  • Ticaret 3, (%67)
Tamamen size ait olması ve kendi botlarınızın siteleri kaydetmesi tamamen özgünlük demektir ve her özgün iş karşılığını iyi yönde alacaktır.

Sitenin hali biraz betayı andırsada G logosu hiç güzel olmasada.. Sitede bir gelecek potansiyel var ancak bu potansiyeli kaçırmamanız için sürekli harıl harıl çalışıp geliştirmeniz gerekecektir.

ve böylesine ciddi projeler belirli süre sonra kendi home datacenterini isteyecektir. Yani projeniz ciddileştikçe OVH de barınmamalısınız, tabiki masraflı işler :)

Şöyle hayal ettimde Geliyoo.com googleyi türkiyede geçmiş türk kullanıcılar Geliyoo.com da seo kasarmış :D güzel olurdu..
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

Codeinteger adlı üyeden alıntı

Tamamen size ait olması ve kendi botlarınızın siteleri kaydetmesi tamamen özgünlük demektir ve her özgün iş karşılığını iyi yönde alacaktır.

Sitenin hali biraz betayı andırsada G logosu hiç güzel olmasada.. Sitede bir gelecek potansiyel var ancak bu potansiyeli kaçırmamanız için sürekli harıl harıl çalışıp geliştirmeniz gerekecektir.

ve böylesine ciddi projeler belirli süre sonra kendi home datacenterini isteyecektir. Yani projeniz ciddileştikçe OVH de barınmamalısınız, tabiki masraflı işler :)

Şöyle hayal ettimde Geliyoo.com googleyi türkiyede geçmiş türk kullanıcılar Geliyoo.com da seo kasarmış :D güzel olurdu..

Merhaba öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum, hemen her yerde söylediğim gibi yeni sistemde bir çok şey değişiyor ve giliştiriyorum sürekli olarak yeni şeyler ekleniyor 2014 yılında çok daha güçlü şekilde çıkacağız Browser bitmek üzere arama motoruda ana sayfa olacak ve kaydadeğer sonuçlar verecek şekilde hazırlanıyor 200 sunuculu bir datacenter planım var Türkiye'de bunun üzerinde çalışıyoruz. Denizin içinde mi olsun dışında mı? :) Google Okyanus'a koymuş bizde Karadeniz var onun okyanusuna bedel. Belki bizde Karadeniz'e yerşeştiririz hem kira yada vergi derdi yok :) Şaka bir yana elimizden geldiğince başarılı ir çalışmayı sizlere sunmak için çalışıyoruz. Dilerim bu desteğe layık bir başarı elde edebiliriz. Tek temennimiz ülkemizin yıllar sonra kullanabileceği bir dataya sahip olması ve en iyi şekilde bu datayı işler duruma getirebilmek. Hem halkımız hemde geleceğimiz için. İleride buna sahip olan tek firma olma özelliğine kavuşacağız. Dilerim sizlerinde desteği ile hak ettiğimiz yerde olabiliriz.

Desteğiniz ve olumlu eleştirileriniz için tekrar teşekkürler.

Ek Olarak: OVH konusunda da şu kadarını söyleyebilirim.. Bu güne kadar gördüğüm mükemmel ötesi bir hizmet anlayışı olan firma. Olağan üstü bir çalışma azmi ve başarısına sahip. 4/4'lük değil 4/5 lik bir firma.
Codeinteger

kişi bu mesajı beğendi.

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Şöyle bir bakınayım dedim ilk olarak karşılaştığım şeyden sonra keşke bakmaz olaydım dedim.

http://muzik.geliyoo.com/ Bu nedir yahu? :) Ki sonrasında bakınmaya devam edince zaten aklın alacağı hiçbir şeyin olmadığını gördüm.

Sağ alt kısımda bulunan "Help About Copyright Privacy" sayfalarına girdiğimde karşılaştığım "Under construction" yazısı bi hayli gülmeme sebebiyet verdi. Üst menüdeki sayfaları görüntülemeye çalıştığımda ise karşıma "File or directory not found" yazısı geldi. Menüden tıklayıp görüntülemeye çalıştığım bir çok sayfada ise "Hata! Google Chrome xxxx sitesini bulamadı." hatası ile karşılaştım. Sağ üst kısımdaki butonlara tıkladığımda ise zaten bir işlevlerinin olmadığını görüyorum.

Ha yanlış anlamasın sakın sitenin sahibi arkadaş, söylediklerim bir geri bildirim vs.. değil. Şimdi kalkıp "teşekkürler, düzelticez" falan filan demeye kalkar hepten gülme alır beni :) Söylediklerim sadece bu yorumu okuyan arkadaşların direkt olarak girip görmeleri için aktardığım bir kaç şey. Bu denli bir saçmalığın hatalarını belirtmek gibi bir durum söz konusu. "Nerden baksan tutarsızlık. Nerden baksan ahmakça."

Biraz daha araştırma yapınca bir çok yazı ile karşılaşabiliyor insan kolaylık ile. Tüm yazılanların özeti olarak http://www.mserdark.com/googlea-turkiyeden-bir-rakip-daha/ şöyle bir link ekleyeyim.

Sanırım teknik liseden bir kaç arkadaş bir araya gelip uğraşıyorsunuz. Neyse tabi üretmek güzel bir şey.

Bunları yazma sebebim sadece forumdaki bu kadar insanın neye bu kadar destek verdiğini anlamaya çalışmak. Ben mi yanlış bir pencereden bakıyorum acaba dışarıya?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al