wmaraci reklam
lidertakipci

adsense hesabı almak öneri siteler

12 Mesajlar 1.550 Okunma
wmaraci reklam

meehmetcanhoroz meehmetcanhoroz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 18 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
merhaba arkadaşlar, yeni adsense hesabı almak istiyorum yani diğer adsenslerimi sattım şimdi nasıl bir site kurmalıyım sizce ki adsenseye direk rahatlıkla başvurup para kazanmaya başlayabileceğim bir site önerilerinzi varsa söylerseniz çok sevinirim

wmaraci
reklam

likloknet likloknet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 47 / 39
  • Ticaret 8, (%88)
dinazorlarla ilgili bi blogspot kur ben bu şekilde tek seferde aldım tavsiyemdir.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

likloknet adlı üyeden alıntı

dinazorlarla ilgili bi blogspot kur ben bu şekilde tek seferde aldım tavsiyemdir.

Sonra başka siteye yerleştirebilirim reklamları değil mi? Ben de başvurdum iki aya yakın vakit geçti başvurumu bitirdikten sonra bir mail vs gelmedi. Ne tavsiye edersin?

likloknet likloknet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 47 / 39
  • Ticaret 8, (%88)
söyle söyliyiyim iki aya 30 adet dinazorlarla ilgili özgün makaleyi yayın ve güzel bi temayı ekleyin ve internet kafeye gidip kısacası farklı ip'den kayıt olun benimki tuttu arkadaşlar.

Ek Olarak:

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Sonra başka siteye yerleştirebilirim reklamları değil mi? Ben de başvurdum iki aya yakın vakit geçti başvurumu bitirdikten sonra bir mail vs gelmedi. Ne tavsiye edersin?

söyle söyliyiyim iki aya 30 adet dinazorlarla ilgili özgün makaleyi yayın ve güzel bi temayı ekleyin ve internet kafeye gidip kısacası farklı ip'den kayıt olun benimki tuttu arkadaşlar.

wmaraci
wmaraci

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)
ya kusra bakmayın ama forumlarda adsense başvuru şu kabul edilmeyenleri görünce
şaşırıyorum sırf bu yüzden 5 adsense hesabım oldu suana kadar
da her başvurum 15 gün içinde onaylandi
size yemin ederim özel bir emek harcamadim siz ne yapiyorsunuzda onu merak ediyorum

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

Damon Damon Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Üç yıl kadar önce sadece blogspot üzerine kurduğum blog ile başvurum kabul edilmişti fakat bloga çok fazla emek harcadığımı belirtebilirim uygun bir tema ve iyi bir düzenleme ile başvurmuştum bir kaç gün içersin de dönmüşlerdi hiç umudum yoktu çok şaşırmıştım.

Bence acele etmeyin iyi bir site oluşturun kaliteli bir tema ile süsleyin sitenizi yani sonuçta değerlendiren kişiler insan gözüne hoş geldiği ve yararlı bulduğu bir site de reklamların yayımlanmaması için bir sebeb yok.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

birsevda adlı üyeden alıntı

ya kusra bakmayın ama forumlarda adsense başvuru şu kabul edilmeyenleri görünce

şaşırıyorum sırf bu yüzden 5 adsense hesabım oldu suana kadar

da her başvurum 15 gün içinde onaylandi

size yemin ederim özel bir emek harcamadim siz ne yapiyorsunuzda onu merak ediyorum

Damon adlı üyeden alıntı

Üç yıl kadar önce sadece blogspot üzerine kurduğum blog ile başvurum kabul edilmişti fakat bloga çok fazla emek harcadığımı belirtebilirim uygun bir tema ve iyi bir düzenleme ile başvurmuştum bir kaç gün içersin de dönmüşlerdi hiç umudum yoktu çok şaşırmıştım.

Bence acele etmeyin iyi bir site oluşturun kaliteli bir tema ile süsleyin sitenizi yani sonuçta değerlendiren kişiler insan gözüne hoş geldiği ve yararlı bulduğu bir site de reklamların yayımlanmaması için bir sebeb yok.

Peki imzamdaki site için iki aydır formunuz alınmıştır ekranından sonra niye birşey görmedim sizce? Ben işin artık alternatif yöntemindeyim. Az önce sorduğum soruyu önemsemiyorum. Farklı bir site açıp da paravan gibi kullanmayı bile düşünüyorum adsense alabilmek için.

Alternatif önerilerinizi bekliyorum.

Damon Damon Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Peki imzamdaki site için iki aydır formunuz alınmıştır ekranından sonra niye birşey görmedim sizce? Ben işin artık alternatif yöntemindeyim. Az önce sorduğum soruyu önemsemiyorum. Farklı bir site açıp da paravan gibi kullanmayı bile düşünüyorum adsense alabilmek için.

Alternatif önerilerinizi bekliyorum.

Adsense alıp bu blog üzerinde yayınlarsanız bile tıklama oranının sizi tatmin edeceğini hiç düşünmüyorum. Şöyle düşünün bir markasınız ve ürünü internet üzerinden tanıtmayı ve satış elde etmeyi bekliyorsunuz kendi şirketimiz var ve akıllı telefon satıyoruz sizin siteniz de bu reklam gözükse 0-6 cent arası bir ücret kazandırır fakat teknoloji üzerine kurulu bir sitede bu oran 10-30 arası bi yerlerde olur rakamlar sadece tahmini örnek verebilmek için kullandım.

Farklı bir site oluşturun hedef kitleniz belli olsun sadece o konuda yazılar paylaşın eminim çok daha başarılı olursunuz ve kazanç elde edebilirsiniz. Adsense'ye başvuru konusun da acele etmeyin.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Damon adlı üyeden alıntı

Adsense alıp bu blog üzerinde yayınlarsanız bile tıklama oranının sizi tatmin edeceğini hiç düşünmüyorum. Şöyle düşünün bir markasınız ve ürünü internet üzerinden tanıtmayı ve satış elde etmeyi bekliyorsunuz kendi şirketimiz var ve akıllı telefon satıyoruz sizin siteniz de bu reklam gözükse 0-6 cent arası bir ücret kazandırır fakat teknoloji üzerine kurulu bir sitede bu oran 10-30 arası bi yerlerde olur rakamlar sadece tahmini örnek verebilmek için kullandım.

Farklı bir site oluşturun hedef kitleniz belli olsun sadece o konuda yazılar paylaşın eminim çok daha başarılı olursunuz ve kazanç elde edebilirsiniz. Adsense'ye başvuru konusun da acele etmeyin.

Reklam yayınlayayım da para kazanayımdan çok adsense ne kadar kazandıracak doğru hamleler yaparsam? Bunun cevabını da az önce bana verdiğin cevap gibi göreceğime (doğru dediğini de biliyorum) üyelik alıp aylık kazancımın düşük kaldığını görerek bilmek isterim. Sizce varsayımımıza(tıklama sayısı memnun etmeyecek) karşın bunu istemem çok mu anormal? Bu zamana kadar reklam namına bir bumerang yazısı yayınlamış biri olarak reklam almaya uzak olduğumu ama hevesli olduğumu da anlamışsındır diye düşünüyorum.

Ben konuyu muhabbetten bilgiye döndüreyim o zaman. Bu yoruma cevap verecekler üstteki paragrafa da cevap cerebilirler ancak asıl istediğim şey: Ses çıkmayan adsense başvurusundan sonra adsense alıp ana sitede kullanmak için neler yapılabilir alternatif olarak?

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)
Öncelikle selam yazım hatalarım dan dolayı şimdiden herkes ten özür dilerim
Bana göre adsense alırken en önemli olay tamamen gerçek bilgilerinizi verin
aldatıcı vs şeklinde durumlar olmasın
adsense başvurusu yapacaginiz sitenin whois bilgileri sizin adsense ye başvuru formundaki bilgilerle
aynı olmasına dikkat edin
sitenin eski olması bir artı olabilir sizin için
Adsense alacağınız sitenin ismi warez yada illegal vb isimleri cagristirmasin
eğer siteniz yeni ise size tavsiyem 1 kaç ay bekleyiniz bu arada da sitenizi hem içerik hem de hit olarak kasin
Kasarken google webmaster toolsa kesinlikle sitenizi eklemeyin
bırakın o süreçte google sitenizi tanısın
Suan aklıma gelenler bunlar.
Belki bunlar hepinizin bildiği şeyler olabilir ama benim şu ana kadar uyguladığım yöntem ler bunlar.

Pm atan arkadaşlar emin olun hepinize cevap vermek isterim şu an mobil de olduğum için dönüş yapamadım

Ek Olarak: Bu arada burdan 3 arkadaşla bu konuda çalışmada yapacam sonuçları birlikte gorecez

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al