Benim düşüncemde şu insanların içinde hep fikirlerinin görülmsi kendinin önde olması ne bilim populerizm mantığı var.bunu dışarı çıkarmayı düşündüm herkezde vardır. facebook yada twittirde takip eden veya arkadaşın olanlar görür o yüzden egolar tam tatmin olmaz.benim düşüncem tersten gitmek ama sen istemediğini engelliyorsun çöplük konunda fikrim şu evet bi çöplük olur ama gündem mantığı var ortada düşün günlük 10 dakikada 120 paylaşım insan okur sürekli onu neden çünkü aktiflik ve gündem var.tabiki bunlar şahsi fikrim bende sadecilik var o yüzden yok favori yap yok bahsedenler mantığına çok girmicem direk öz sade tek yani üyelik o kişinin kim oldu hakkındayı görmek resmini görmek iletişim adresini görmek ve yazılarını görmek . bukadar . bi anasayfa ve akan bi anasayfa sürekli güncel.ordaki mantık aslında sesini duyurma olarak düşünüyorum içinden geleni yazmak karalayacak bi duvar gibi. ama sende düşüncelerinde haklısın ben zaten sistemin saçmalığına güvenmiyorum.projeyede güvenmiyorum ama reklam ve yayılış politikama güvendiğim için 4-5 ayda aktif kullanıcı olarak 50.000 uye hedefliyorum yapamadığım bişey değil.bi diğer konu yazılım sharetronix olacak mobil olması süper androide aktarcam. insanlar bi köydeler burası şu köy işte harika biyer diyince herkezin görmesini istiyorum.vine gibi video aktarcaklar yer bildircekler.açık konusunda dicem şey ben sharetronix in altındaki linki kaldırcam. yazılımı öyle bir editlicem ki kodlar değişicek %70 olarak % 30 luk kısım ise ana şeyler admin panelleri kalcak sadece dosya isimleri full tükçe aradaki bağlantıları değiştircem haliyle. buda açığa bir çözüm olacak gibi düşünüyorum. tam çözümmü bilemem tabi ama. görsel olarakta sharetronix olmucak diyebilirm.başka yazılım önerisi olan varsa yada önerisi olan varsa bekliyorum. çünkü 2 gün sonra domaini alıcam.