wmaraci reklam

bir adet adsense reklamını 2 siteyemi yerleştirmeliyim yoksa?

21 Mesajlar 2.517 Okunma
wmaraci reklam

psilocybn psilocybn www.bilgehanarslan.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)
hı yani 468x60 yazdığı halde ben 468x64lük bölüme eklediğim için sorun olabilirmi?

her zaman eksik yazarım eksiklerimi yanlış sanmanız ve bana cevap vermeniz için
wmaraci
reklam

Estergon Estergon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 5, (%60)

Sndesign adlı üyeden alıntı

ben ilave bir soru sormak istiyorum. İkinci yahut üçüncü bir siteye yetkilendirme verip adsense reklamımı yayınlıyorum ama o sitelerin politikalara uygunluğunu bilmiyorum. Bunu nasıl öğreneceğiz

Google bunu kendine has üslubuyla belirtiyor. Telif hakki gerektiren icerikler video muzik mp3 siteleri gibi sitelerde adsense reklamlari yayinlamaniz hesabiniz icin risk olusturacaktir.
Saygilarimla.

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)

Estergon adlı üyeden alıntı

Google bunu kendine has üslubuyla belirtiyor. Telif hakki gerektiren icerikler video muzik mp3 siteleri gibi sitelerde adsense reklamlari yayinlamaniz hesabiniz icin risk olusturacaktir.
Saygilarimla.

peki benim kullanmadığım bir film sitesi var bunu fragman sitesine çevirsem google adsense kabul edermi
Estergon

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 5, (%60)
Evet, reklam yerleşimi adsense reklamlarına tıklamaya teşvik etmiyor ise sorun olmaz.
psilocybn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)

Evet, reklam yerleşimi adsense reklamlarına tıklamaya teşvik etmiyor ise sorun olmaz.

tamam teşekkürler geçenlerde adsense hesabı açmıştım onaylanmıştı bugünde reklam oluşturdum kodu siteye yükledim ama hala beyaz görünüyor kare şeklinde reklam alanı gözükmeden sadece beyaz gözüküyor sorun nedir?

• Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 5, (%60)

psilocybn adlı üyeden alıntı

tamam teşekkürler geçenlerde adsense hesabı açmıştım onaylanmıştı bugünde reklam oluşturdum kodu siteye yükledim ama hala beyaz görünüyor kare şeklinde reklam alanı gözükmeden sadece beyaz gözüküyor sorun nedir?

Şu an siteniz 2. aşama yani; kati onaylanma sürecinde. Bu durum ortalama 1 hafta sürebilir. Şu an sitenizin hit durumu vb değerleri Google Adsense ekibi tarafından incelenmekte.
Saygılarımla.

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)

Şu an siteniz 2. aşama yani; kati onaylanma sürecinde. Bu durum ortalama 1 hafta sürebilir. Şu an sitenizin hit durumu vb değerleri Google Adsense ekibi tarafından incelenmekte.
Saygılarımla.

anlıyorum peki alexa göz önünde bulunduruluyormu ayrıca ilgilendiğiniz için teşekkürler :)

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

anlıyorum peki alexa göz önünde bulunduruluyormu ayrıca ilgilendiğiniz için teşekkürler :)

* Öncelik ziyaretçinizin %70 ve üzeri arama motoru ile sitenize ulaşmasıdır, google daha sonra alexayı dikkate alır.
* ilk sorunuza cevap, ister yeni reklam birimi oluşturun, ister her siteniz için ayrı ayrı oluşturun, google bu konuda özgür bırakmış, yeterki politikalara uygun içerikler üretin. Kopya içerik er yada geç önce sıralamadan düşmekle sonuçlanır daha sonra kaçışı olmayan bir ban sürecini getirir.

Kolay gelsin.

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)

keremsamet adlı üyeden alıntı

* Öncelik ziyaretçinizin %70 ve üzeri arama motoru ile sitenize ulaşmasıdır, google daha sonra alexayı dikkate alır.
* ilk sorunuza cevap, ister yeni reklam birimi oluşturun, ister her siteniz için ayrı ayrı oluşturun, google bu konuda özgür bırakmış, yeterki politikalara uygun içerikler üretin. Kopya içerik er yada geç önce sıralamadan düşmekle sonuçlanır daha sonra kaçışı olmayan bir ban sürecini getirir.

Kolay gelsin.

anlıyorum sizde teşekkür ederim ziyaretçiler 1.faceden 2.twitter 3. google plus 4. bazı sitelere link bırakıyorum ordan geliyor tabi googleden gelende var makaleleride kitaplarım var internette pdfsi yok çoğunun onlardan yazıyorum :) umarım bunların faydası vardır

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

anlıyorum sizde teşekkür ederim ziyaretçiler 1.faceden 2.twitter 3. google plus 4. bazı sitelere link bırakıyorum ordan geliyor tabi googleden gelende var makaleleride kitaplarım var internette pdfsi yok çoğunun onlardan yazıyorum :) umarım bunların faydası vardır

Yerinizde olsam, sayfa gösterimi açısından konuşuyorum, 1000 gösterimin yaklaşık 500 kadarı arama motorundan gelmiyorsa o siteye kod falan yerleştirmezdim. Ziyaretçiniz organik olsa dahi, google ilk 1 yıl sizi diken üstünde oturtacaktır. Adsense'i hafife almayın ve adsense yardım formundaki soru ve sorunları okuyarak bu işe girin. Burada bu konuda kayda değer bilgiye ulaşmanız mümkün değildir.

Kolay gelsin.
psilocybn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al