YenerK adlı üyeden alıntı

hocam seo konusunda bilgim var ben benden bilgili olanlara danışmak istedim söyledikleriniz doğru değil seo hostingin anlamını bilmiyorsunuz sanırım seo hosting de siteniz c-class ip sunucularda barındırılır dolayısıyla sunucudaki sitelerle google gözünde bağlantınız olmaz. Scriptin etkisi yok diyorsanız zaten size birşey anlatamam iyisimi biraz araştırma yapın...

Hangimiz bir script kurup eklentisiz olarak devam ediyoruz???

c-class ip backlink ile ilgilidir. Backlink'e önem vermeyen bir çok site mevcut zaten bir blog olsun veya başka bir oluşum, kendi sitesini başka sitelerde elbet yayınlar. Backlink bu sitelerden zaten gelir.

Ha siz gidip bir 50-500 TL arasıda seo çalışmalarına harcıyacağım derseniz o ayrı. siz düzgün seo hizmeti nasıl alırım dememişsiniz dikkat ederseniz.

Siz google amca hangi alan adını daha çok sever demişsiniz. Yani ben öyle anladım.

Google alan adlarına baksaydı ilk önce 3-4 karakterli siteler ilk sırada olurlardı veya hostinge baksaydı sanırım başı godaddy gibi şirketler çekerdi. Scripte baksayı bunu bilmiyorum işte :D hangi script en pahalı ise o ilk sıralarda olurdu.