wmaraci reklam
lidertakipci

Seo"cu arkadaşlara bir sorum olcak?

11 Mesajlar 1.158 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TeKKarizma TeKKarizma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Selam arkadaşlar benim bir sitem 301 yölendirmesi yaptım com net taşıdım kendi dalında olan ayrı iplerde olan sitelere link ekledim ama site 10 sayfalara geriledi bu gerileme acaba 301 yölendirmesin"den dolayımı kendini geri toplarmı yoksa eklediğim linkler"den dolayımı? geri tepdi birde com olan domian Pr3 olmuşdu bu pr acaba net geçermi bilgi veriseniz sevinirim

wmaraci
reklam

BirYazi BirYazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam eğer eski site geriledi diyorsanız normaldir hem her link kaliteyi düşürmekte belli bir sayıdan sonra hemde sitenşze artık özgün içerik girilmediğinden olabilir

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam eğer eski site geriledi diyorsanız normaldir hem her link kaliteyi düşürmekte belli bir sayıdan sonra hemde sitenşze artık özgün içerik girilmediğinden olabilir

dostum sitemi güncel tutyorum zaten, link eklediğim siteler index fazla olmazsa hitleri var aynı kelimleride olan siteler, ve farklı ip adreslerinde acaba 301 yaptığım içinmi gerileri toplarmı acaba kendini yada linkleri kaldırmamı gerekiyor, acile bir yardım:( günde en az 4/5 makale yazıyorum özgün siteye

smlzsyd smlzsyd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

TeKKarizma adlı üyeden alıntı

dostum sitemi güncel tutyorum zaten, link eklediğim siteler index fazla olmazsa hitleri var aynı kelimleride olan siteler, ve farklı ip adreslerinde acaba 301 yaptığım içinmi gerileri toplarmı acaba kendini yada linkleri kaldırmamı gerekiyor, acile bir yardım:( günde en az 4/5 makale yazıyorum özgün siteye

Fazla sıkıntı yapma yeni siten belirli bir zaman içerisinde eski yerine mutlaka gelir. Şu an beklemede kal. Site yeni olduğundan eski domainin yerine gelmesi hemen olmaz. Bi kaç hafta beklemen lazım sadece.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Fazla sıkıntı yapma yeni siten belirli bir zaman içerisinde eski yerine mutlaka gelir. Şu an beklemede kal. Site yeni olduğundan eski domainin yerine gelmesi hemen olmaz. Bi kaç hafta beklemen lazım sadece.

eyvallah usdat peki linkler kalsın demi onların faydası olur? hepsi aynı sektör sitesi ve indeks var aşırı değilsede hitleride var yani faydası olurmu

• Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

TeKKarizma adlı üyeden alıntı

eyvallah usdat peki linkler kalsın demi onların faydası olur? hepsi aynı sektör sitesi ve indeks var aşırı değilsede hitleride var yani faydası olurmu

Linkler kalsın tabiki de. Eğer 301 yönlendirmesinde içerikleri de yön vermediysen 404 hatası alırsın.. 301 yönlendirmesinde diğer siteye backup atıp yönlendirme yaptıysan sıkıntı olmaz.

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Linkler kalsın tabiki de. Eğer 301 yönlendirmesinde içerikleri de yön vermediysen 404 hatası alırsın.. 301 yönlendirmesinde diğer siteye backup atıp yönlendirme yaptıysan sıkıntı olmaz.

301 de tüm ayarları yaptım 404 hatası veren tek bir link dahi yok web mep master toos ayarı vs vs herşeyi yaptım bazı katagorlerde hemen net geçmiş belirli kelimlerde geriye düşmüş toos bakıyorum her zaman 404 hatası varmı googlenin görmedği link varmı diye yok Temiz yani ozaman güncel konu eklmeye devam edip beklicez başka yolu yok ozaman

• Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Ok. Eklemeye devam et, beklemede kal herhangi bir link çalışması filan yapma, hakettiğin yere gelirsin.

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ok. Eklemeye devam et, beklemede kal herhangi bir link çalışması filan yapma, hakettiğin yere gelirsin.

Bilgilerin için tşk ederim dostum sağol işin ras gelsin

• Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Eywallah ..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al