wmaraci reklam
lidertakipci

Bir kaç sorum var yardımcı olur musunuz?

4 Mesajlar 1.140 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

aspercasper aspercasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar ilk defa sitem için reklam vereceğim sormak istediğim bir kaç soru var.
Biliyorum sorularımın belki hepsinin cevabı sitede vardır ama buradan alacağım kısa cevaplar inanın daha çok işime yarayacak.

1- Aşağı yukarı 50 tl bir bütçe ayıracağım ilk başta deneme amaçlı. ödemi paypaldan mı yapıyorum yoksa direk kredi kartından yapabiliyormuyum?

2- 20 tl ye 100 tl hediye kuponu gibi kampanyalar görüyorum böyle bir hediye kuponunu nereden bulabilirim

3- günlük en az ne kadarlık reklam verebilirim ve istediğim gün reklamı durdurup istediğim gün aktif edebiliriyim.. mesela bu gün 3 tl lik reklam verdim duruma göre yarın hiç reklam vermeyip ertesi gün 2 tl lik reklam verebilirmiyim?

4- reklamı istediğim sitelerde gösterebilirmiyim. örneğin sadece sağlık sitelerinde ya da sadece www.x.com sitesinde görünsün gibi.

5- Şuan adsense hesabımda 150 tl civarı bir para var. hiç para yatırmadan direk bu parayı kullanabilirmiyim ?

Şimdiden cevaplayan arkadaşlara teşekkür ediyorum

İmzam Yok.
wmaraci
reklam

teymir teymir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Online Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 21 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
1-) Paypal seçeneği yok. Kredi kartı veya banka havalesi

2-) Bir çok kez anlatılmış bir konu, kuponu buradan alabilirsin: http://www.google.com.tr/adwords/coupons/ Ancak kullanmak için bazı şartlar var elbette, hesabın 14 günden eski olmamalı, kullanacağın Adwords mail adresinden alman gerekir vs. Buradan detayları bulabilirsin: Adwords Kupon Kullanımı

3-) Büçe limiti yok, sana kalmış ister günlük 1 TL ister 1000TL olarak belirleyebilirsin.

4-) İstediğin sitenin Google Adsense reklamı yayınlıyor olması gerekir. Google İçerik Ağındaki siteleri hesabından "Görüntülü Reklam Planlayıcı" aracından aratabilirsin.

5-) Adsense hesabı??? Adwords hesabından bahsediyor isen büyük ihtimalle daha önce yüklenmiş kupon olan bir hesaptır. Fatura bilgilerini doğru girip ödeme kısmında yine de kayıt ekledikten sonra kullanabilirsin.

Semsector.com - SEM - SEO - Sosyal Medya

aspercasper aspercasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Düşünür
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 2, (%100)

teymir adlı üyeden alıntı

1-) Paypal seçeneği yok. Kredi kartı veya banka havalesi

2-) Bir çok kez anlatılmış bir konu, kuponu buradan alabilirsin: http://www.google.com.tr/adwords/coupons/ Ancak kullanmak için bazı şartlar var elbette, hesabın 14 günden eski olmamalı, kullanacağın Adwords mail adresinden alman gerekir vs. Buradan detayları bulabilirsin: Adwords Kupon Kullanımı

3-) Büçe limiti yok, sana kalmış ister günlük 1 TL ister 1000TL olarak belirleyebilirsin.

4-) İstediğin sitenin Google Adsense reklamı yayınlıyor olması gerekir. Google İçerik Ağındaki siteleri hesabından "Görüntülü Reklam Planlayıcı" aracından aratabilirsin.

5-) Adsense hesabı??? Adwords hesabından bahsediyor isen büyük ihtimalle daha önce yüklenmiş kupon olan bir hesaptır. Fatura bilgilerini doğru girip ödeme kısmında yine de kayıt ekledikten sonra kullanabilirsin.

Kardeş çok tesekkur ederim cevabin için. Son zorunda adsense dedim.yani sitemde reklam yayinliyorum ve 150tl birlikti. Bu parayi çekmeden ya da 200 olmasini beklenen AdWords hesabina aktarabilir miyim. Çok tesekkur ederim cevabiniz icin

İmzam Yok.

teymir teymir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Online Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 21 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Rica ederim, aklına takılan başka sorular olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Yok maalesef Adsense'ten Adwords'e para aktarma seçeneği bulunmuyor.

Semsector.com - SEM - SEO - Sosyal Medya
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al