AtomCmyLMz adlı üyeden alıntı

Sadeliği severim ancak çooook sade olmuş bu hocam :) Mesela şunu sorayım, widget bölümü muhtemelen sola da kaydırılabiliyordur. Siteye "twitter" bölümü eklenip, son atılan tweetlerin görünmesi sağlanabilir mi?
Bunlara ek olarak renk çeşidi artırılabilir, arkaplan değiştirilebilirse güzel olur. Mesela siteye üye olan bir kişi, arkaplanını bizim belirlediklerimizin arasından seçse ilgi çekebilir :)

Tabiki eklenilebilir :) Ancak uğraşılması gerekiyor. Arkaplan olarak temanın özel has panelinden de renk seçenekleri eklenilerek yine olayı çözebiliriz. :) WP için özel twiter baglantıları cekilebiliyor ama bu aklıma gelmedi. Bu fikir canlansaydı, ayrı bir alan olusturabilirdim :)

Ek Olarak:

tolga07 adlı üyeden alıntı

Seo puanı %100
eminmisiniz ?

Evet hocam %100 önizlama attım. Yukarıdan bakabilirsiniz. V3 93 idi. bu neden 100 olmasın ki? :)

Ek Olarak:

kadirsaim adlı üyeden alıntı

hocam çok güzel olmuş elinize sağlık. Sosyal ağlarda paylaşma butonları rastgele yazı ve konularda önceki sonraki yazı ekleyebilirsiniz.

Hocam bunlar daha sonra eklenebilir. Ama sosyal ağlar vs. ikonlu bölgeler daha çok SEO eziyor. Ben temaya aktif etmedim. Kullanan kişi kendi isteği ile koyabilir diye dusunuyorum :)