wmaraci reklam
lidertakipci

Film siteme bot mu alsam yoksa Servermı

13 Mesajlar 1.582 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Atao Atao notin Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar yeni açtığım bir film sitesi var bir kaç günlük tema vs gayet güzel sistem fakat filmler için botextra yada süper bot tan botmu alsam daha iyi vds vps server kiralıyıp torrent indirip altyazıyı çakıp vk ya upload edip kendim paylaşmam mı daha iyi olur hem sitenin adını falan yazarım altyazıya

wmaraci
reklam

mertkaan mertkaan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek YAPI RESSAMI
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 48 / 81
  • Ticaret 7, (%100)
Filmlelere yazı yazmanın bir getirisi yok gibi bot almanı isterim fazla masraf etmemiş olursun

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

mert kaan adlı üyeden alıntı

Filmlelere yazı yazmanın bir getirisi yok gibi bot almanı isterim fazla masraf etmemiş olursun

ortalama bi işimi görücek istediğim botextra da 100TL :)
server daha ucuza gelicek ama öğrenciyim ve çalışıyorum çok vaktim yok

mertkaan mertkaan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek YAPI RESSAMI
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 48 / 81
  • Ticaret 7, (%100)
Alt yapı nedir wp mi

wmaraci
wmaraci

Umitoloji Umitoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Şimdi hocam uzun süre film sitesine bakmış ve yönetmiş birisi olarak tavsiyelerimi vereyim, bot ile filmleri sağlam kaynaklardan çekip gerekli düzenlemeleri yaparsan kısa sürede arşivini büyütürsün kısa zamanda çok film ile kullanıcıya hitab etmek istiyorsan bot kullan yoksa ben yavaş ve istikrarlı olucam diyorsan filmleri indirip yüklemen daha iyi olacaktır günde 2-3 film yüklemesi yapsan hele ki güncel filmler olursa bunlar çok daha iyi olur. Film sektörü çok belalı ve çok hitli bir sektör ***'da yada burada çok sağlam dönüşler sağlayan sadece film siteleri için çalışma yapan arkadaşlar var vds'den önce onları araştırmanı öneririm.

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

Umitoloji adlı üyeden alıntı

Şimdi hocam uzun süre film sitesine bakmış ve yönetmiş birisi olarak tavsiyelerimi vereyim, bot ile filmleri sağlam kaynaklardan çekip gerekli düzenlemeleri yaparsan kısa sürede arşivini büyütürsün kısa zamanda çok film ile kullanıcıya hitab etmek istiyorsan bot kullan yoksa ben yavaş ve istikrarlı olucam diyorsan filmleri indirip yüklemen daha iyi olacaktır günde 2-3 film yüklemesi yapsan hele ki güncel filmler olursa bunlar çok daha iyi olur. Film sektörü çok belalı ve çok hitli bir sektör ***'da yada burada çok sağlam dönüşler sağlayan sadece film siteleri için çalışma yapan arkadaşlar var vds'den önce onları araştırmanı öneririm.

Belli bi tarz filmler paylaşıcam sadece felsefi aptal amerikan filmleri olmıcak ama cok film olucak sitede bu arada Belalı derken ve sağlam dönüşlerden kastın ne ?

evet

Sitem : felsefilm.com

Umitoloji Umitoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)

Nobledestiny adlı üyeden alıntı

Belli bi tarz filmler paylaşıcam sadece felsefi aptal amerikan filmleri olmıcak ama cok film olucak sitede bu arada Belalı derken ve sağlam dönüşlerden kastın ne ?

evet

Sitem : felsefilm.com

Benim açmış olduğum sitede imdb 10/7 altı film yoktu, şöyle vardı onlarda türünün iyi filmleridir fakat komedi izleyen adama dram izletemezsiniz mantığı ile puanı az olan filmlerdi, imdb top250 zaten 720p kalitede vardı, böyle olması da en mantıklısı. Belalıdan kastım bir gün ilk sayfadayken diğer gün listede olmazsın spam çalışması yaparlar, saldırı yaparlar, telif hakkından dolayı sıkıntın olur, sağlam dönüş derken ise site olarak en hızlı şekilde yükseltebileceğin alanlardan birisi.

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

Umitoloji adlı üyeden alıntı

Benim açmış olduğum sitede imdb 10/7 altı film yoktu, şöyle vardı onlarda türünün iyi filmleridir fakat komedi izleyen adama dram izletemezsiniz mantığı ile puanı az olan filmlerdi, imdb top250 zaten 720p kalitede vardı, böyle olması da en mantıklısı. Belalıdan kastım bir gün ilk sayfadayken diğer gün listede olmazsın spam çalışması yaparlar, saldırı yaparlar, telif hakkından dolayı sıkıntın olur, sağlam dönüş derken ise site olarak en hızlı şekilde yükseltebileceğin alanlardan birisi.

Bu işlere yeni girmiş birisi olarak sence doğru bi adım mı attım reşit değilim daha ayrıca yasal uyarıyı koydum ve öğrenciyim cep harçlığı çıksan

yUsUfAbaLi yUsUfAbaLi Wordpress Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 739
  • Beğeniler 123 / 182
  • Ticaret 60, (%100)
Vaktin yoksa Hiç düşünmeden Film Sitesini kapat film sitesi uğraş emek ister vaktin yoksa boşa başlama

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

yUsUfAbaLI adlı üyeden alıntı

Vaktin yoksa Hiç düşünmeden Film Sitesini kapat film sitesi uğraş emek ister vaktin yoksa boşa başlama

hergün ayırabileceğim ortalama 9 saatim var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al