wmaraci reklam
lidertakipci

bedava domain yardım

13 Mesajlar 1.189 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

BRHMCR adlı üyeden alıntı

ya birader ben burda adamın hevesini kırdıysam yemin ederim onun iyiliği için yaptım. nasıl mı? bu adam bu işten vazgeçerse daha iyi projelere yönelecekte ondan. bu adam bu projenin peşinden giderse pişman olacak kendini üzecek. her babayiğitin harcı değil bu iş.

Ek Olarak:

emin değilim kardeş. öncelikle sitene bir göz atayım dedim. altyapın blogger. bazı torrent filmler paylaşmışsın ve bunların uploaderı sen değilsin ya bir türk sitesinden çekmişsin ya da yabancı bir siteden örneğin kickass. içeriklerin çoğu alıntı birnevi hırsızsın. yani kardeş sonuç bu;

yukarıda ki saydıklarım (daha da sayabilirim) sende mevcut birşey. etrafımda koder çok diyosun koderlar parayla çalışır çeneyle değil. zaten paran olsaydı blogger tercih etmezdin. biz bu kafayla bişey olamazmıyız? emin ol kardeş bizde senin geçtiğin yollardan geçtik blogger da kurduk warez sitede kurduk ama noldu köşeyi bir türlü dönemedik sen devam et kafanı taşlara vuracağın gün yakındır.

sen boş hvalardasın sen kendini büyük görüyosun ama sana inat yapıcam ben bu işi.

wmaraci
reklam

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)

Emre19 adlı üyeden alıntı

sen boş hvalardasın sen kendini büyük görüyosun ama sana inat yapıcam ben bu işi.

yap kardeş. seni kıskanacağımı düşünüyorsun ama kıskanmam aksine gurur duyarım.

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
Sponsor buldum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al