o zaten google sıralamaları için sizin yerinize şikayet ederek durumu deliller ile sunmaktadır.

Tamamen sallamışsın. Link için de olsa bildiğin konularda yazmalısın. Google'da birinci sırada olan makalem kopyalandı. Hem de en büyük birkaç haber sitesi tarafından. Google tuttu bu sayfaları benim hemen altımda üçüncü beşinci sırada indexlemeye başladı. DMCA'nın ücretli üyesi olmama rağmen yaptı bunu.

$10 olan servisleri tamamen self servis. Her şeyi manuel yapmak zorundasın. Bazı İngilizce mailler atmak zorunda da kalabiliyorsun ve uzun da bir iş. $199 olan servis ise sadece uyarı kısmında yardım almanı sağlıyor. İşin tam olarak nasıl yapıldığını yazmam için bir buçuk sayfa lazım. Anla artık... Ayrıca millet nereden bilsin x sitenin y sayfasının senin tarafından bilerek kopyalanmadığını?

Ayrıca; DMCA mükemmel bir sistem olmaktan uzak. Hem yavaş işliyor hem de sistemde çıkan sorunlar için açtığınız destek mesajlarına hiçbir zaman cevap verilmiyor. Üyeliğimi kapattım... Gerekirse yeniden kullanırım.