webenes adlı üyeden alıntı

cevap vermeden edemicem şimdi Türkiye sınırını kürdistan gösteren demişsiniz sınır çizgilerini görmemeniz ilkokul terk olduğunuz fikrini uyandırıyor ayriyetten orada ingilizce bir açıklama var onuda okuyup anlayamamız bunu doğruluyor orada diyorki kürtlerin yaşadığı bölgeler evet kürtler o bölgelerde yaşıyor kürdistan sınırları burasıdır demiyor cahilliğinizle bazı şeyleri çarpıtmayın körü körüne milliyetçilik yapmıssınız yandex vergi veriyor diyo yandexi Türkiye'ye getiren Aydın Doğan bu kişinin mason olmadığını bilmeyen varmıdır? elinde 32 tane yayın basın kuruluşu olan bir mason ayriyetten vergi kaçakçılığında rekor kırmış birisi 32 yayın basın kuruluşu olupta reklam vermese şaşarım zaten şuan bana cevap verdiğin bilgisayarıda kullanma markası ne ise ney Türkiye'ye vergi vermiyor cep telefoun kullanma vergi vermiyor vs vs.

Google'a olan sevdanızdan gözünüzdeki at gözlüğünü çıkarmayı unutmuşsunuz galiba elalemin derdi sizimi gerdi acaba ? Google'ı böyle ananız babanız gibi savunmanızın sebebi nedir ? cahillikte diz boyusunuz yazdığınız mesajı okumadan ön yargınızla birşeyler yazıp paylaşmışsınız bende cevap veremeden yapamayacam Aydın Doğan Yandex Türkiye'ye geldikten sonra Yandex Türkiye'ye ortak olmuştur bu konu hakkında Yandex yetkililerinden de yeterli bilgiyi alabileceğinizi ancak beyin bilgi seviye kapasitenizin bunları taşıyabileceğini pek sanmıyorum bu arada bu kadar çirkefleşebileceğinizide tam olarak tahmin etmiyordum bundan sonraki cevabınızda daha ne kadar çirkinleşebileceksiniz çok merak ediyorum.

Sevgiler. Saygılar bizden :)