teorem23 adlı üyeden alıntı

Hocam Eleştiriler her zaman olacaktır. Kimseye cevap verme gibi zorunlulukta da değilsiniz. Sonuçta site sizin. İnşaallah Türkiye'de anasayfa olarak görüntülenecek tek arama motoru durumuna gelirsiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum. Fakat benim aklıma takılan bir şey var. Neden geliyoo? Ariyoo, Buluyoo, Tariyoo vs. Değil de Geliyoo? Bir arama motoru için değil de daha çok ticaret sitesi alan adı gibi duruyor. Bu arada sitemizi de kaydettik. Hayırlısı bakalım.

Bahsettiğiniz isimlerde güzel ancak bizim bir çok denememiz oldubu yönde rakiplerimizin yaptığı şeyde buydu ara kelimesini kullanarak yada buna benzer kelimeler kullanarak yapılan çalışmalarda vardı. Bizde arama motoru ile anlam taşımasın istedik tıpkı yahoo Google Yandex bing gibi anlamsız olması daha güzldi bu şekilde bir düşünce ile Geliyoo olmasına karar verdik.

Ek Olarak:

kerimguloglu adlı üyeden alıntı

hocam herşey süperde mesela kendi sitemi aratınca bulamıyorum

Forum yada blog siteniz var ise bunu ekleyebiliriz hemen index e bir kaç dakika içinde alınır.

Ek Olarak:

teorem23 adlı üyeden alıntı

Kaydolup siteni eklet çıkıyor hocam...

Blog ve forumlar için ayrı bir sistem kullanıyoruz çok daha kısa sürede ekleme sağlayabilirsiniz.