wmaraci reklam

Mega Holdings Hakkında

84 Mesajlar 34.491 Okunma
wmaraci reklam

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)

shzde6161 adlı üyeden alıntı

Aranızda MLMIA 'yı bilen var mı? Hiç olmazsa biraz araştırın da yazın arkadaşlar...

Araştırmaya bile üşenen arkadaşlar için MLMIA

Alıntı:
Mlmia 1985 Yılında kurulan ve de hiçbir ticari amacı olmayan uluslararası bir vakıftır. Yetkisi ise, “gerçek” Network Marketing şirketlerine sertifika vererek bir güven ortamı oluşturmaktır.

Bu konuda Mlmia ile yasallık karıştırılmamalıdır. Mlmia sertifikası şirketlerin gerçekten Mulit Level Marketing sistemini uyguladıklarının kanıtıdır. Yasallık her ülkeye göre, o ülkenin yasaları gereğince değişiklik gösterebilir.

MLMIA dışında DSA ve WFDSA Vakıfları da şu anda aktif olarak Doğrudan Satış şirketlerini sertifikalandırmaktadırlar. Bu üç kuruluşunda amacı aynıdır;

” Tamamen insanlığın yararına olan bu vakıflar 21.yy ticaret sisteminin doğru bir şekilde uygulanıp, insanların mağdur olmalarını engellemek için çalışmaktadırlar. “
Peki hadi gelin tartışalım. Yukarda bahsettiğiniz ve yerden yere vurduğunuz firma MLMIA sertifikasına sahip mi?

- Evet.

Devam edelim arkadaşlar. Hem üründe hemde para kazanma aşamasında %18 KDV'yi devlete ödüyor mu?

- Elbette ödüyor. Ödemese başka MLM şirketleri gibi dakikasına kapatılır.

Daha bitmedi arkadaşlar; Türkiye'de şubesi var mı?

- Evet var. Mega Grup Bilişim adı altında Mega Holdigns işlemlerini Türkiye'de yürütmektedir.

Peki bu işte ayda 59.400$ kazanmak mümkün mü?

- Düzenli ve sıkı bir çalışmanın ardından 2-3 yıl gibi kısa bir sürede aşağı yukarı ayda 59.400$ kazanabilirsiniz. (Şu anda aşağı yukarı bu fiyatta kazanç sağlayanlar mevcut)

Bu işin ürünü nedir?

- Ürün Limitlendirilmemiş Hosting ve Domain'dir.

Ürün fiyatı piyasanın üstünde midir?

- Ürünün size sağladığı şeyleri konuşmak gerekirse. Piyasada düzgün ve güvenilir bir firmadan limitlendirilmemiş Hosting ve domain'i 150 TL Gibi bir fiyata alırsınız. Ama sadece size alanı ve isimi verirler. Web sitesini nasıl kuracağınızı öğretmezler. Ya da size şu anda binlerce dolar değerinde olan kişisel gelişim eğitimi, kendinizi geliştirme taktikleri vb. şeyleri vermezler. Hepsinden daha önemlisi size para kazanma fırsatı vermezler. Kendi distribütörlüğünüzü oluşturma fırsatı vermezler.

Şimdi burada yorum yapan onlarca arkadaşa sormak istiyorum kim size 587,5 TL harcayıp para kazanabilme şansı verdi bu zamana kadar?

Bu iş milli piyango değil arkadaşlar, 3500 kişi 19 Ağustos'da Haliç Kongre Merkezinde toplandı. Sizce insanlar kazanmasa orada işleri neydi?

Bu işin tek amacı para kazanmak değildir.

Günlük 1000 TL harcayan adamın bu işe girmekte ki amacı nedir sizce? Para mı?

- Tabi ki Hayır. Kendi başına bir şeyler başarmak istemek.

Şimdi size soruyorum arkadaşlar...

Burada kaçınız Mega Holdings sunumu dinledi ya da kaçınız bu işte bir geleceği olacağını düşündü?

http://www.tripod.lycos.com/pricing/

dünya çapındaki Lycos şirketi tripod hizmeti 5 GB web alanı ve hazır taslak sistemi karşılı aylık 11.95 dollar alıyor. Toplam senelik 143,40 dollar.
Bizim hizmetimiz en az 2 kat fazla olsa (kısacası 10 GB) ki sınırsız,
iki kat fiyat oluşur 286,80 dollar (ki bizim fiyatımız 1 senelik 250 dollar)

Türkçe destek veya eğitim veren bir birimi de yoktur!
kısacası dünya devinden daha ucuza hizmet veriyor Mega Holdings.
Pahalı diyenlere ... !

- Tahmin ediyorum 1-2 kişi sunum dinlemiştir. Diğerleri de çevresinde başarısız olan kişilerin ya da bu işte başarısız olup internette yalan yalnış bilgiler veren kişilerin iftiralarını dinlemiştir.

Neyse arkadaşlar bu yazımda sadece bilgi vermeyi ve bazı yanlış bilinenleri izah etmeye çalıştım. Umarım buradaki arkadaşlar bana da iftira atmaya kalkışmazlar. Herkese iyi forumlar...

http://wmmega.com/index.php/mega-holdings/

İşin içinde olan , website , hosting, domain gibi kavramları yalayıp yutmuş birine neyin havasını atmaya çalışıyorsun ?
Limitlendirilmemiş hosting nerede göstersene bana ?
binlerce dolarlık eğitim nerede göstersene bana ?

Git sen içinde bulunduğun şirketi bir incele ondan sonra konuş.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Kozba Kozba SEO ve Editörlük Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)
İki kelime; Para tuzağı.

mcr4pisback mcr4pisback Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo&Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 23 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
Öyle şeylerle uğraşmayın çalışmak isteyen varsa hostingi bedava vereyim hemde ssd ve sınırsız özelliklerde. Domainde zaten 20 tl alırsınız zor değil. Ama öyle saçma ve yalakalık sendromuna düşmüş kişilere göz yummayın :)

Ek Olarak:

Aranızda MLMIA 'yı bilen var mı? Hiç olmazsa biraz araştırın da yazın arkadaşlar...

- Düzenli ve sıkı bir çalışmanın ardından 2-3 yıl gibi kısa bir sürede aşağı yukarı ayda 59.400$ kazanabilirsiniz. (Şu anda aşağı yukarı bu fiyatta kazanç sağlayanlar mevcut)

Merak ettiğim şey okadar iyiyse git çalış burda lafını yapcağına sonra gel hepimizi haksız duruma düşür.
Millet Gerizekalı mı ? Akşama kadar kaç türlü iş yapan var sizin bu söylediğiniz bi kere mümkün olsa yoksulluk fakirlik diye bişey olmaz.

Uyumadığınıza emin misiniz ? Çünkü bu sözler rüyada söylenebilicek kadar saçma ve tozpembe.

Yazilimarsiv Yazilimarsiv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Pusat Bilişim Kurucu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Geçen sene bir arkadaşım tavsiye etti ama ne tavsiye ediş işte hayatının fırsatıyla tanıştırcam vs. Sunuma gelmeden önce hiçbir araştırma yapmama izin vermediler firma adı söylemediler sunumu yapan kişi ne sattığını bile bilmiyordu bana birsürü şey anlattı ve sonunda ne sattığını sordum web sitesi dedi oysa anladığım kadarıyla Türkiye den yıllık 30 liraya alınabilcek özellikte bir hosting satıyorlardı asıl amaçları hosting satmak mı yoksa saadet zinciri yapmak mı bunu bile bilmiyorlardı yaptıklarının ne kadar saçma olduğunu anlattım bana tavsiye eden arkadaşımında 400 doları gitti yaklaşık ve şimdi o da kullanmıyor :D

wmaraci

zaferkaankaraca zaferkaankaraca Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.okurkafe.com
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 5 / 66
  • Ticaret 1, (%100)
Bulaşmayın, zamanınıza paranıza yıllarınıza yazık o tür insanlarla oturup kalkmayon bile iki lafından biri megaholding liderlik. boş iş palavra... Lider olmak istiyorsan git asıl mesleğini yap kendi işinin eri yada lideri ol..

jacqual jacqual Galatasaray Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
bunlardan hala var mı ya?

Omer Omer ÖFB Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Güvenlik Ekipmanları
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 44 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
Çevremde MegaHoldingse Katılan Kişi Var Bayağa

Abimde Bu Oluşumda Gerçekten İyi Kazanıyor. ( Kendisine ************** Gözüyle Bakıyorum :D ) Fakat Bana Göre Bu Mega Holdings **************lıktan Öte Bişey Değil.

Sınırsız Hosting Diyorlar Bir Arkadaşımın Panelini Kontrol Ettim Geçenler de MySQL izni yok. Easy Builder ile HTML Tasarımlardan Başka Hiçbirşey Yapamıyorsunuz. Sadece Belirli Kişiler MySQL İzinli Paketleri Kullanabiliyor.

Ve Şöyle Bişey Var Bu İşin Başında Olanlar Web Sitesinden Hiç Bir şey Anlamıyor. Düşünsenize Bizler O Kadar Uğraşıp Bir Web Sitesi Hazırlıyoruz. Bu İşe Girip Satacağımız Ürünü Çok İyi Bir Şekilde Kullanabilirken Bizim Üstümüzde Olup Bu İşten Zerre Miktarı Anlamayan ve Kurduğu Site de WordPress'i Başkasına Kurdurup Default Tema İle Harikalar Yarattık Diyen İnsanlar Bizim Sırtımızdan Para Kazanacak.

Güzel Tezgah :)
TheExp3rT

kişi bu mesajı beğendi.

MaxTeknoloji.Net - Bozkurt.Net.TR

TheExp3rT TheExp3rT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 34 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
MEGA Grup Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Öpengin

“Firmamız sattığı ürün bir pakettir. Bu pakette 1 adet domain, sınırsız hosting, sınırsız mail ve sınırsız trafik bant genişliği bulunuyor. 7 gün içerisinde bize iade edilen her ürünü ön koşulsuz iade kabul ediyoruz. Piramit sistemlerle bir ilgimiz yok. Herkesin ihtiyaç duyduğu bir ürün ve hizmetin özellikleri göz önünde bulundurulduğunda piyasa değerinde satışını sağlamaktayız”

Bunlar Limitsiz Host Satıyor Alan Adınıda Veriyor Aynısını Ben Versem Adamlar 750$ verirmi . Beni Boşverin bugün bu paketi türkiyenin en büyük datacenterlerinden biri sağlasa o 750$ ın yarısını bile vermezler . Adamlar Sanırım Müşteriyi Nasıl Çekeceğini Biliyor . Sonrada Adama verilen vaadler ve sonuç ..

weBurak weBurak Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 39 / 34
  • Ticaret 2, (%100)

Araştırmaya bile üşenen arkadaşlar için MLMIA

Alıntı:
Mlmia 1985 Yılında kurulan ve de hiçbir ticari amacı olmayan uluslararası bir vakıftır. Yetkisi ise, “gerçek” Network Marketing şirketlerine sertifika vererek bir güven ortamı oluşturmaktır.

Bu konuda Mlmia ile yasallık karıştırılmamalıdır. Mlmia sertifikası şirketlerin gerçekten Mulit Level Marketing sistemini uyguladıklarının kanıtıdır. Yasallık her ülkeye göre, o ülkenin yasaları gereğince değişiklik gösterebilir.

MLMIA dışında DSA ve WFDSA Vakıfları da şu anda aktif olarak Doğrudan Satış şirketlerini sertifikalandırmaktadırlar. Bu üç kuruluşunda amacı aynıdır;

” Tamamen insanlığın yararına olan bu vakıflar 21.yy ticaret sisteminin doğru bir şekilde uygulanıp, insanların mağdur olmalarını engellemek için çalışmaktadırlar. “
Peki hadi gelin tartışalım. Yukarda bahsettiğiniz ve yerden yere vurduğunuz firma MLMIA sertifikasına sahip mi?

- Evet.

Devam edelim arkadaşlar. Hem üründe hemde para kazanma aşamasında %18 KDV'yi devlete ödüyor mu?

- Elbette ödüyor. Ödemese başka MLM şirketleri gibi dakikasına kapatılır.

Daha bitmedi arkadaşlar; Türkiye'de şubesi var mı?

- Evet var. Mega Grup Bilişim adı altında Mega Holdigns işlemlerini Türkiye'de yürütmektedir.

Bu işin ürünü nedir?

- Ürün Limitlendirilmemiş Hosting ve Domain'dir.

Ürün fiyatı piyasanın üstünde midir?

- Ürünün size sağladığı şeyleri konuşmak gerekirse. Piyasada düzgün ve güvenilir bir firmadan limitlendirilmemiş Hosting ve domain'i 150 TL Gibi bir fiyata alırsınız. Ama sadece size alanı ve isimi verirler. Web sitesini nasıl kuracağınızı öğretmezler. Ya da size şu anda binlerce dolar değerinde olan kişisel gelişim eğitimi, kendinizi geliştirme taktikleri vb. şeyleri vermezler. Hepsinden daha önemlisi size para kazanma fırsatı vermezler. Kendi distribütörlüğünüzü oluşturma fırsatı vermezler.

Şimdi burada yorum yapan onlarca arkadaşa sormak istiyorum kim size 587,5 TL harcayıp para kazanabilme şansı verdi bu zamana kadar?

Bu iş milli piyango değil arkadaşlar, 3500 kişi 19 Ağustos'da Haliç Kongre Merkezinde toplandı. Sizce insanlar kazanmasa orada işleri neydi?

Bu işin tek amacı para kazanmak değildir.

Günlük 1000 TL harcayan adamın bu işe girmekte ki amacı nedir sizce? Para mı?

- Tabi ki Hayır. Kendi başına bir şeyler başarmak istemek.

Şimdi size soruyorum arkadaşlar...

Burada kaçınız Mega Holdings sunumu dinledi ya da kaçınız bu işte bir geleceği olacağını düşündü?

http://www.tripod.lycos.com/pricing/

dünya çapındaki Lycos şirketi tripod hizmeti 5 GB web alanı ve hazır taslak sistemi karşılı aylık 11.95 dollar alıyor. Toplam senelik 143,40 dollar.
Bizim hizmetimiz en az 2 kat fazla olsa (kısacası 10 GB) ki sınırsız,
iki kat fiyat oluşur 286,80 dollar (ki bizim fiyatımız 1 senelik 250 dollar)

Türkçe destek veya eğitim veren bir birimi de yoktur!
kısacası dünya devinden daha ucuza hizmet veriyor Mega Holdings.
Pahalı diyenlere ... !

- Tahmin ediyorum 1-2 kişi sunum dinlemiştir. Diğerleri de çevresinde başarısız olan kişilerin ya da bu işte başarısız olup internette yalan yalnış bilgiler veren kişilerin iftiralarını dinlemiştir.

Neyse arkadaşlar bu yazımda sadece bilgi vermeyi ve bazı yanlış bilinenleri izah etmeye çalıştım. Umarım buradaki arkadaşlar bana da iftira atmaya kalkışmazlar. Herkese iyi forumlar...

http://wmmega.com/index.php/mega-holdings/

Ya beter olun beter. O "başkanım, liderim" dediğiniz adamlar tutuklanınca göreceğim ben sizi, az kaldı çok uzak değil. Hürriyet vesaire haber ettiğine göre yavaştan suyunuz ısındı demektir.

apocan14 apocan14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek bilgi işlem donanım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Facebook tan arkadaşlarımı siler oldum, dubai giderler, şile ye giderler ellerinde ok işareti, hepsi aynı işte seneye altıma audi çekeceğim sana da çekelim, şu işlerde bu işten bir tane adam yok, adamın bakkalı var hayatı boyunca çay, sigara satmış, şimdi web hizmeti de satıyor
satışta yapmıyor bana kazanacağım para yı söylüyor, yatarak para kazanacak mışım, günde 1-2 saat çalışacakmışım, falan da filanda, şimdi sen o paradan nasıl hayır beklersin,
bu işi yapanlar
bakkal, garson, komi, liseli ergenler, üniversite öğrencisi, herkes birbirine takıyor,
yazık kardeşim ya gerçekten yazık,
hepsinni elinde ıphone, ıpad işte çok kazanıyoruz gösterişliği
JimmyJoker

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al