arkadaşlar herkese merabalar

Aşağıdaki ismini belirttiğim sitelerin her biri farklı user agent eklentisi ile ve farklı elite proxy ile yönetilmek istendiğini özellikle belirteyim

Hummingbird Algoritmasına göre değerlendirme yapmanızı rica ediyorum.

1- Elite proxyler ile digg ve buna benzer kaliteli sosyal imleme sitelerinde birkaç hesabım olduğunu düşünün. 1 hesabımdan sosyal imleme yapıyorum. diğer digg hesaplarımdan bu ilk imlediğim siteye +1 yani beğen işlemi yapmak yada ayrıca onlardada direk url imlemesi yapmak arasında gidip geliyorum. hangisi faydalı yada faydalı olan bir yöntemmi yoksa zararlı olabilir mi?

2- Yine aynı mantıkla twitterda 1 hesapta bağlantı paylaşılıp diğer hesapların ise ana bağlantıyı retweet etmesinin faydasını sormak istiyorum.

3- Hummingbird e göre artık ben şu şekilde linklerimi şu sitelere ekliyorum taktik değiştirdim şeklinde yorumlarınızı özellikle bekliyorum.

not: 40 izlenim aldı bu konu cevap veren birini elbette görüceğiz
93. sırada olan bir sitem için twitterdan link paylaştım yaklaşık 10 civarında tekil hit geldi
sıralamam 89 yükseldi

link paylaşımı twitterda önemli ama daha önemlisi bu linklere tıklayan birilerinin olması
face ve twitter hesaplarındaki takip eden sayısı iyi seviyede olanlar bu işten karlı çıkıyor gibi ne dersiniz