Waxa adlı üyeden alıntı

ne iş olursa olsun bilgi sahibi olmadığınız işten para kazanamazsınız. O yüzden ilk önce bilgi sahibi olduğunuz işleri listelemeniz gerekir.

Örneğin sunucu alıp hosting satayım deseniz sunucu için kira bedeli bilmediğiniz için periyodik bakımları başkasına yaptıracaksınız güncellemeler de öyle sorun çıktığında yine ücretli hizmet alacaksınız ve nitekim gideriniz gelirinizden fazla olacaktır veya eşit diyelim.

öyle ama zaten işin içindeysek ve sunucu yerine reseller alsak cpanel satsak paket oluşturup felan. buda yeter yani.

Ek Olarak:

Sndesign adlı üyeden alıntı

öyle de hocam sunucuyu al sonra satış için uğraş sonra sıkıntılarını takip et. müşterilere dönüş yap. bunlar takılıyor aklıma :) Hem o konuda tecrübem yok.. sizin tecrübeleriniz varsa tabi ki uğraşırsınız.
Ben size özel tasarım ve bi 100, 200 profesyonel makale ileve projelik keyword bir domainle site işine girin derim. benim 3 sitem var uğraşamadığım halde 2 ayda 120 dolar adsensem oldu. vaktim olsa uçuracağım da hem okul hem iş anlatılmaz bir yoğunluk var :)

hocam alınmayın ama öğrenciler para kazanmak için eğlenceli işler arıyor. öğrenci bulun. makale işini auto-pilot'a bağlayın.