Öncelikle gerçekten "5 000" TL verdiniz mi bilmiyorum ben yanıtımı verdiğinizi varsayarak yazıyorum. Öncelikle domain tam güzelde denemez kötüde denemez şöyle ki googleye "diyet yap" yazacak kişi var mıdır bilmiyorum. Sonuçta birinin diyet yap yazması için bu sitenin online diyet yaptırması lazım, böyle bir şey de günümüz koşullarında mümkün değil. Tasarım "5 000" TL eder mi, etmez. Ancak bilmiyorum belki site tamamen php ile profesyonel bir şekilde kodlandı admin paneli var vs. orasını bilmediğim için bir şey yazamıyorum. Ancak eğer bu site çok hafif PHP kullanılarak HTML ile yazıldıysa malesef kazıklanmışsınız. Tasarım çok da kötü değil aslında sağ ve soldaki reklamlar kaldırılırsa ve ufak düzeltmeler yapılırsa gayet güzel bir hale getirilebilir site. Reklam hiç mi olmayacak tabi ki olacak ama daha az rahatsız edici yerlerde. Bunun dışında iyi bir SEO çalışması yapılmamış gibi görünüyor ama kesin bir şey söylemek mümkün değil sonuçta bu tür işler biraz vakit ister. Belki yaptırdığınız firma kısa sürede etki eden bir çalışma yerine uzun sürede etki eden ancak sağlam bir çalışma yapmayı seçmiştir. Domaine 5.000TL veriliyorsa bence FTP'yi kendinize alın ve satın daha sonra birazcık daha kötü bir domain alın ve dosyaları FTP'ye atın.