freelance iş ilanları

YouTube' ye girebilen varmı?

28 Mesajlar 4.110 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

cenktolga adlı üyeden alıntı

Ülkemizde vergi vermeyen tüm firmaları yasaklıyorlar ancak youtube microsoft'un olduğu için bu saatten sonra kapatılacağını sanmıyorum.

Türkiyede parayı veren düdüğü çalar:)

Böyle bir şeyi sanmıyorum bence olmaz

Ek Olarak:

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Saolun arkadaşlar. Engel yazısı görürseniz lütfen yazın.

http://www.ytpara.com/geyik-resimler-videolar/19089-youtube-erisim-kapatildi.html

bu konu yüzünden açtım konu. ve bir çok kişi engelli diyor. sizdede böyle şey olursa yazın bakalım doğrumu bu haber

Hocam bunu yediniz mi şimdi yapmayın gözünüzü seveyim bunlar photoshop Türkiyedeki hiç bir mahkeme bir şeye böyle bir engeleme koymaz direk olarak engellendiği tarih ve dosya nuramarası yazılır. Bunlar siteye hit çekmek amacı ile yapılmış şeyler

wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Böyle bir şeyi sanmıyorum bence olmaz

Ek Olarak:

Hocam bunu yediniz mi şimdi yapmayın gözünüzü seveyim bunlar photoshop Türkiyedeki hiç bir mahkeme bir şeye böyle bir engeleme koymaz direk olarak engellendiği tarih ve dosya nuramarası yazılır. Bunlar siteye hit çekmek amacı ile yapılmış şeyler

Hocam yanlış anladınız. Bu forum ve bunun hite ihtiyacı yok üyelikler bile davetiye ile. Konuyu açan da benim gibi sıradan bir kullanıcı. Arkadaş konu açtı herkes yalan dedi. Ama bir sıra siteler ve twitter, facebookta gerçek diyenler var. Doğru mahkeme ismi felan yazılıyor genelde. Ama bir kaç yıl öncede böyle durumlar olmuş. Tam engellendiği zaman mahkeme ismi yazılabilir.

en önemlisi ben Türkiyede yaşamadığım için ne site engeli gördüm nede engel nasıl olur onu gördüm :) ama bir kaç gün önce vimeo ve dailymotionun kapatılması gerçek.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

Hocam yanlış anladınız. Bu forum ve bunun hite ihtiyacı yok üyelikler bile davetiye ile. Konuyu açan da benim gibi sıradan bir kullanıcı. Arkadaş konu açtı herkes yalan dedi. Ama bir sıra siteler ve twitter, facebookta gerçek diyenler var. Doğru mahkeme ismi felan yazılıyor genelde. Ama bir kaç yıl öncede böyle durumlar olmuş. Tam engellendiği zaman mahkeme ismi yazılabilir.

en önemlisi ben Türkiyede yaşamadığım için ne site engeli gördüm nede engel nasıl olur onu gördüm :) ama bir kaç gün önce vimeo ve dailymotionun kapatılması gerçek.

Sizinle alakalı bir şey değil hocam vimeo kapatıldı tamam, ancak youtube kapatılmış olsaydı o kadar site var hepsi yazardı.

bkz.

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

Sizinle alakalı bir şey değil hocam vimeo kapatıldı tamam, ancak youtube kapatılmış olsaydı o kadar site var hepsi yazardı.

bkz.

zaten kafa karıştıranda bu zaten. bazıları şaka diyor. bazıları bende engellendi diyor. :o zaten benim veya sizin için bir sıkıntı yok. herkes dns proxy ile istediği yere girer. sadece merak ve haberin doğruluğunu öğrenmek için sonuca varmak istedim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

zaten kafa karıştıranda bu zaten. bazıları şaka diyor. bazıları bende engellendi diyor. :o zaten benim veya sizin için bir sıkıntı yok. herkes dns proxy ile istediği yere girer. sadece merak ve haberin doğruluğunu öğrenmek için sonuca varmak istedim

Ben normal DNS ve İP Kullanıyorum şuan bir sorun yok mahkeme kararı gözükmüyor :)

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

Ben normal DNS ve İP Kullanıyorum şuan bir sorun yok mahkeme kararı gözükmüyor :)

inşallah ne sizde nede kimsede gözükmez. Türkiyenin neden siteleri engellediğini anlayamıyorum ya. Siyasetmi, vergimi, paramı bilemiyorum. Hayırlısı diyelim olay bitsin :)

MuhammedAli MuhammedAli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 318
  • Beğeniler 75 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Sadece halk üzerinde baskı oluşturmak böyle yalan haberlerle. Dnsli, dnssiz her türlü girebiliyorum.

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Yalan kardeşim.Youtube kolay kolay kapatılırmı ? Birazcık mantık...
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
DNS ile de, DNS olmadan da rahatlıkla giriyorum

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Ortada bir gariplik var.

TurkNet müşteri hizmetleri, kendilerine YouTube'un engellenmesi için *******'dan talimat geldiğini söylemiş. Diğer ISP'ler böyle bir karar varsa henüz uygulamamış olabilir. *****'te bir problem gözükmüyor.

Bu arada söz konusu engelleme mesajı çok garip. Üç ünlem işareti de ayrı bir garip zaten. Mahkeme kararıyla engellenen sitede o tipte bir mesaj çıkmıyor normalde.

Yarın ola hayrola. Umarım böylesine yeni bir rezillik olmaz.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al