GokhanKara adlı üyeden alıntı

İnanılmaz bir beyniniz var gerçekten ben bunu algılayamadım, hiç düşünemedim 40 yıl düşünsem yine aklıma gelmezdi.

Benim emeğim ortalık malı olamaz anlatabildim ? Ben kim kullanmış kimler kullanıyor yada başvuru oranı nedir ? Bir istatislik çıkarma peşindeyim 500 lira verip sistem yazdırmışım bunların hepsi sizin o güzel beyninizin düşünceleri için yazılmadı kusura bakmayın ve artık akıl vermeyi bırakın.

Ücretsiz demiyorum konuyu güncellememiştim bakın konularımı inceleyin bağış sistemi yazdırdım 3 kişi teste katıldı sorabilirsiniz, daha laf kalabalığı etmeyin rica ediyorum.

İçinden gelerek bağış yapmak istemiyorsan bildir onaylayayım temanı arkadaşım ben kimseyi kandırmıyorum burda istatislikler açık ve net buyur buradan bakabilirsin.

200 kadar ücretsiz dağıttım zaten sende şu güzelim temayı ücretsiz kullanarak burun kıvıran insanlar kategorisine girmek istiyorsan temamı kullanmazsınız olur biter ben silah zoru ile dağıtmıyorum ki.

O kadar kafan çalışıyorsa , ücretsiz dağıtıyorsan çok kişi mesaj atıyor hepsini hemen onaylamıyor vs ağlamicaksın.

Birde başlığı değiştir istersen '' tamamen ücretsiz !!! ''