SynapseMm adlı üyeden alıntı

O kadar kafan çalışıyorsa , ücretsiz dağıtıyorsan çok kişi mesaj atıyor hepsini hemen onaylamıyor vs ağlamicaksın.

Edebini bilecekmisin yoksa benmi öğreteyim sana bu yaştan sonra edebi adabı ? Saygısızlık ederek konuşmayın başınızı ağrıtırım bilesiniz.

Ben ağlamadım hiçbir yerde ücretsiz tema ve hizmet alarak insanı dinden imandan çıkaran zorbalık yapan insanlar var burada veya başka yerlerde ben onlardan şikayetçi oldum.

Bir kez daha uyarıyorum ben senin sınıf arkadaşın değilim seviyeli ol edepli yorum yap.

Ek Olarak:

SynapseMm adlı üyeden alıntı

O kadar kafan çalışıyorsa , ücretsiz dağıtıyorsan çok kişi mesaj atıyor hepsini hemen onaylamıyor vs ağlamicaksın.

Birde başlığı değiştir istersen '' tamamen ücretsiz !!! ''

50 TL lik bir temayı 5 TL insanı bağış ile kullanmak tamamen ücretsizdir zaten.
+ Sınırsız destekde çabasıdır, ücretsiz güncellemerden hiç bahsetmiyorum bile ..

O kahin beyninizi daha kaliteli şeylere yorun lütfen.

Bir arkadaşdurumunu izah etti bende tamam onaylayayım problem değil dedim buyrun bakın kendisi kendini biliyor o arkadaş.

İnsan gibi gel benim durumum yok bağış yapamam hocam diye belirt onayı al temayı güzelce kullan.
Kalkıpta sokak çocukları gibi " milleti kandırma, millete kurnazlık etme " vs. saçmalığını üretme yani.