turansonkaya adlı üyeden alıntı

Öncelikle neden bu kadar kaba davranıyorsunuz anlamadım çok garip bir durum değil. Size yardım etmek amaçlı sitenize ulaşılamıyor diye yorum attım post kasıyoruz olduk.

Madem ücretsiz paylaşmak istemiyorsanız moderatörler ile iletişime geçip konunuzu silmenizi isteyebilirsiniz, gerçekten garip insanlar var sizin gibi.

İşinizi iyi yapıyorsunuz diye sizden düşük insanları terslemek sizi yükseltmez daha çok düşürür, iyi forumlar...

Artık insnaların bir sınırı var ve siz sınırları aşıp taşırıyorsunuz.
Konu başlığını değiştirmeye vaktim olmadı bağış olayına bugün karar verdim ve yazdım konuyada.

Bana akıl vermeye çalışan bir sürü arkadaş var burada ben akıl isteyecek bir konu açmadığım için akıl vermeyin diye 1500 kez yazdım akıl istediğim konularda akıl verin lütfen.

Ben kimseyi terslemiyorum siteye erişemediğinizi buradan bildirmek kadar saçma birşey ben görmedim.

Bu konu hataları, sorunları bildirin diye açılmadı açılış amacını okuyun öyle yorum yapın.

Kullanmak istemeyen kimse kullanmasın temayı hiç problem yok aldığı hizmeti karşılıksız bırakmayacak bir sürü insan var onlar yeterli olur.

Sizede hayırlı forumlar.