wmaraci reklam
lidertakipci

Bumerang Ne İşe Yarıyor

35 Mesajlar 3.388 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Bumerang hürriyet'in küçük webmasterları sömürü aracıdır. Yakında bu tip şeyler artar...

Bumeranga site eklemek demek hurriyeti ihya etmek demek. Asla bulaşmadım bulaşmamda...

wmaraci
reklam

mamthelegend mamthelegend WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Uzman
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 7, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Bumerang hürriyet'in küçük webmasterları sömürü aracıdır. Yakında bu tip şeyler artar...

Bumeranga site eklemek demek hurriyeti ihya etmek demek. Asla bulaşmadım bulaşmamda...

hocam siz alenen küçümsüyorsunuz bizi, neden öyle bir yazı yazma ihtiyacı duydunuz. Hadi ben küçük webmasterım hatta hiç birşey bilmiyorum, harddepo isimli vatandaşa haksızlık oluyor ki gönderdiği screenshot ta çoğu insanın adsense ten kazandığını şimdiden katlamış. Adsense reklam verince oluyor da hürriyet olunca mı olmuyor.. Size katılmıyorum

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

mamthelegend adlı üyeden alıntı

hocam siz alenen küçümsüyorsunuz bizi, neden öyle bir yazı yazma ihtiyacı duydunuz. Hadi ben küçük webmasterım hatta hiç birşey bilmiyorum, harddepo isimli vatandaşa haksızlık oluyor ki gönderdiği screenshot ta çoğu insanın adsense ten kazandığını şimdiden katlamış. Adsense reklam verince oluyor da hürriyet olunca mı olmuyor.. Size katılmıyorum

Bilip bilmeden konuşmam bu arada konu para kazanmak ise 100-200 lirayı herhangi bir reklam ile de kazanabilirsin.

Benim demek istediğim şey hürriyet sizin siteleriniz sayesinde hergün büyüyor ama siz hep aynı kalıyorsunuz. Tek yaptığı şey sitenin footer'ında sizin siteleri döndürmek. Yılda birde 3 kuruşluk yarışma düzenleyip, insanları oyalamak.

Bu arada türk webmasterların geri kalma nedenlerinden biri de eleştiriye her zaman için kulak tıkamasından kaynaklanıyor.

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Uzman
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 7, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Bilip bilmeden konuşmam bu arada konu para kazanmak ise 100-200 lirayı herhangi bir reklam ile de kazanabilirsin.

Benim demek istediğim şey hürriyet sizin siteleriniz sayesinde hergün büyüyor ama siz hep aynı kalıyorsunuz. Tek yaptığı şey sitenin footer'ında sizin siteleri döndürmek. Yılda birde 3 kuruşluk yarışma düzenleyip, insanları oyalamak.

Bu arada türk webmasterların geri kalma nedenlerinden biri de eleştiriye her zaman için kulak tıkamasından kaynaklanıyor.

Bu yazdıklarınla bilip bilmeden konuştun !..
"eleştiriye kulak tıkamak" mış. Sen iyice bir oku yazılanları sonra yaz yazacağını.. Asıl eleştiriye tahammul edemeyen kim bir bak..
Ayrıca kim veriyormuş 100-200 lira reklama söyle de biz de alalım.

wmaraci
wmaraci

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
kötülemek istemem ama düzenli trafik aldığmı söyleyemem.Bir de amacına hizmet ediyor mu acaba?Şu anda türkiye bloggerlar arası ekip oluşturan bir site yok bence.Bumerang kendi reklamını düşündüğü için bunu yapmıyor.

SerdarKara SerdarKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Fuarcılık ve organizasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 0 / 95
  • Ticaret 3, (%100)

ehliblog adlı üyeden alıntı

kötülemek istemem ama düzenli trafik aldığmı söyleyemem.Bir de amacına hizmet ediyor mu acaba?Şu anda türkiye bloggerlar arası ekip oluşturan bir site yok bence.Bumerang kendi reklamını düşündüğü için bunu yapmıyor.

Trafik getirmiyor mu cidden? Çok şaşırdım. Ben para kazandırmasını geçtim, sırf bu nitelikli trafiği için seviyorum bumerangı ve yazarkafeyi.

Google'a "Blog Hocam" yazın.

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
ya yayınladığım saat yanlış ya da başka bir şeyler var.Yazılarda aldığım trafik 10-20 yi geçmiyor.

• Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Uzman
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 7, (%100)
Not: Yazınız eğer sosyal mecralarda paylaşılırsa bumerang tarafından inanılmaz geri dönüş oluyor. Ben bu şerefe 1 kere nail oldum, ondan sonra hiç paylaşılmadı..

diyettv diyettv Takip Edin, Sağlıcakla Ka Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

teorem23 adlı üyeden alıntı

Bumerang sitenizin tarifiğine göre size advertorial reklam sunma olanağı veriyor reklam başı 3 TL gibi bir şey. Fakat çok reklam gelmiyor. Ben katılmıştım bir ara. Şimdi giriş yaptım mı hatalı diyor. şifremi unuttum diyorum böyle bir email yok diyor. Yeni emaille kaydoluyorum bu site bizde kayıtlı diyor. Ben de uğraşmadım artık olduğu gibi bıraktım.

Dostum aynı problem bende de var :) sanırım sistem artık çalışmıyor ya da farklı bir sorun var

Adobewordpress Adobewordpress WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 677
  • Beğeniler 58 / 418
  • Ticaret 1, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Öncelikle şu webmaster terimini bi açalım. Türkiye'de kendini webmaster diye sıfatlandıran geniş kitlenin neredeyse %90'ı bu konuda eğitim almamış ve kendini geliştirmemiş. Hatta ve hatta büyük bir kısmıda 18 yaşından küçük. Larry Page bile kendini webmaster olarak tanımlamazken bizim ülkemizde an itibariyle en popüler meslek(!). Eleştirilere kulak kapamaya gelince, yazdıklarınızdan Hürriyet'e karşı siyasi bir tepki vermek istediğinizi anladım. Çünkü AdSense'de Google'ın cüzdanını dolduran en etkin öğe. Hal böyleyken Hürriyet kaka, AdSense çiçek demeniz bana bunu düşündürdü.

Genel anlamda konuya yorum yapmak isterim. Eğer sayfa içeriğiniz genel bir kitleye hitap ediyorsa, Bumerang sizin için doğru olabilir. Fakat tek tip kullanıcıya hitap ediyorsanız, örneğin imzamdaki gibi tasarım temelli bir site ise Bumerang'ın size katkısı az olacaktır.

İyi günler.

adobewordpress.com ~ “güncel tasarım okulu”
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al