wmaraci reklam
lidertakipci

Neden herkes reklam peşinde?

5 Mesajlar 621 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

baborg baborg Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 105 / 87
  • Ticaret 0, (%0)
Gündem kategorisinden örnek veriyorum. Bir kaç tane başlık gezdim. Şu oyun çıktı. Kaynağı ise daha yeni açmış olduğu blog adresi. Bana göre bu böyle olmamalı. İnsanlar kaynağa her zaman güvenilir bilgi olup olmadığından ihtiyaç duyar. Burdakiler ise tamamen reklam, hit amaçlı.

Eğer illaki bilgi paylaşımında bulunılacak ise - en doğrusu da bu - bir amaç gütmeden insanlarla paylaşırsın.
alexisbakunin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mcr4pisback mcr4pisback Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo&Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 23 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
Katılıyorum. Ama bunu anlamıcaktır kimse :)

• Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 105 / 87
  • Ticaret 0, (%0)
En son şöyle başlık gördüm "X oyun ve Y oyun indirimde" konuya tıklıyorum. 5 satır yazı. Kaynak:XY.

Yani bu kötü bir durum

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

baborg adlı üyeden alıntı

En son şöyle başlık gördüm "X oyun ve Y oyun indirimde" konuya tıklıyorum. 5 satır yazı. Kaynak:XY.

Yani bu kötü bir durum

Öncelikle keşke eleştirinizi özelden iletseydiniz. Sanıyorum konu benim konum ; http://wmaraci.com/forum/oyun-dunyasi/company-of-heroes-2-saints-row-4-haftasonuna-ozel-ucretsiz-115896.html#post711527

Forum kurallarına göre, yapılan bir paylaşımın altına kaynak belitmek serbesttir. Bu forumda bir çok kişi oyuncudur sanıyorum. Warez olmayan, ücretsiz bir oyun haberini paylaşmak sizi neden rahatsız eder anlamış değilim? Kaldı ki hiçbir backlink yok, sadece haber tanıtımıdır.

Forum kurallarına göre, eksik haber paylaşımı yasaktır. Backlink kasmak yasaktır, kaldı ki linkler nofollow. Açılmış konuyu tekrar açmak yasaktır. Fakat açtığın bir konu ne olursa olsun 'KAYNAK' belirtmek yanlış değildir.

Umarım derdimi anlatabilmişimdir :). Size ulaştırdığım veya birilerinin ulaştırdığı bir haber varsa, kaynak belirtmek gayet normaldir. Eğer şikayetiniz varsa yöneticilere bildirebilir, veya tartışmayı özelden sürdürebiliriz.

Teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 105 / 87
  • Ticaret 0, (%0)
Benim ki şikayet etmek değil tamamen rahatsız olmak ve uygun bulmamak. En son senin başlığını görmem sebebi ile senin paylaştıgın şey üzerine örnek verdim. Benim demek istediğim aslında özet olarak şöyle; "Yeryüzünün en büyük imparatorluğu, menfaate aittir"

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al