Ben şahsen hep diyorum inşallah bizimde iyi bir arama motorumuz olur
Arama motoru nedir ?
Aradığın veriyi yazarsınız ve o motor ilgili dataları döker burada konuyu acan Arkadaşta paylaşmış neye göre benim aradığım bilgiyi değilde alakasız bilgileri önüme cikartıyor diye yazmış. Haklimi sonuna kadar haklı

Gelioo browseri nasıl öğrendi internette dolaşan içi bucağı olmayan makaleler demeçlerle vayy be diyerek ve eminim büyük bir heyecanla arama yaptı sonuç hüsran.

Diğer taraftan verilen makalelerde gidipte makaleyi yazan geliyoo da adult cinsel ve p.rno içerik yok Bulamazsınız diye eklemedi bunu geliyoo beyan etti bakiyorsun geliyoo ya cinsel içerikler almış başını gitmiş burada yinemi bu Browseri kullanan kişi suçlu.

En Çok kullanıcısı olan ve aranan kelimelerden biri facebook.

Bir ebeveyn çocuklarım cinsellikten internet ortamındaki p.rno dan uzak dursun diye bu demeçlere inanıp arama sayfasini geliyoo yapıyorsa . Ve günahı olmayan çocuk gelip geliyoo arama Motorunu kullanarak facebook yazıp facebook hesabına bağlanmaya çalışınca karşısına geliyoo arama seçeneklerinde facebook yerine ateşli sıcak facebook kızları diye adult site yok japon üniversite güzelleri yada başka saçma sapan şeyler çıkıyorsa bunun suçlusu kim?

Hani adult yok tu?

Kusura bakmayın ama o Çocuğun ve anne babanın günahı yok bunun vebali bu arama motorunda p.rno siteleri barındıran ve göz yuman site sahipleridir.

Girin facebook yazın ne çıkıyor görün şimdi kim haklı hala aradığını bulamayan kullanıcılar mı yoksa yalan beyan veren Geliyoo mu bu tek örnek bunu genelleme yapabilirsiniz

Daha hazır olmamış bir projeyi oldu bitti artık tamam süperiz biz diye tanıtım yaparsanız sonucu daha kötüde olabilir.yeni 2014 yasaları çok daha ağır ve net oldu

Şimdi bendemi vatan hayini yada türk düşmanı yabancı dostu oldum ?

Tek örnek güvendim P.rno adult yokmuş dedim ohh ne güzel facebook yazdım masumca Karşıma çıkan tamamiyle saçmalık.

Bu adult içerikler ne zaman silinecek yorum yazabilirmisiniz ?