LikeSend adlı üyeden alıntı

İyi tamam haber kanalını ayarla madem çıkalım diyorsun çıkalım. Bütün bu güne kadar ne olarak tanıttı isen dökümleri belli elde olan şu anki sistem de belli . Hem İlya gibi Türk mühendislerin eserini de herkes görmüş olur ...

Tamam adını soyadını telefonunu ve adresini ver burdan benim verdiğim gibi açık şekilde yaz hemen lütfen. Bekliyorum.
Sana burda mcr4pisback arkadaşımız anlatmaya çalıştı dedi ki bu gerçek script değil gerçek algoritma yakında Browser ile çıkacak ve yayınlandığında hepimiz görcez gerçek çalışmayı browser kolay iş değil dediler, arama motoru kolay iş değil dediler kimse onları dinlemedi kale almadı yazaya devam etti, sanki altın bulmuş gibi herkez bir yerden haber bulup yapıştırmış bunun adı AHLAKSIZLIK başka bir açıklaması yok. Benimle karşılaşacak olan kişinin cesareti var ise şimdi arıycam televizyon kanalını ve diycem ki bu şekilde bir yayın yapılıcak halkı bilgilendirmek için konşucaz ve insanların kafasındaki soru işaretlerini gidericez. Benim karşımda olucak bende herşeye tek tek cevap vericem eğer en ufak bir tutarsızlık görürseniz o zaman konuşursunuz. Ama bilip bilmeden yorum yapmazsınız. hanginiz beni tanıyorsunuz da benim hakkımda yorum yapıyorsunuz? Yaptığım işi nelerlle ilgili çalışmalar yürüttüğümü hanginiz biliyorsunuz? Hiç biriniz kulaktan dolma bilgilerle ancak bu kadarnı yapabilirsiniz. Daha ilerisi zaten yok.