Resmi bir başka forum sitesinde gördüm, buradada paylaşmak istedim + birde kendimden video ekledim.
Bu işe yeni başlamış gönül vermiş webmaster arkadaşlar, 7 yıldır bu işler ile uğraşıyorum hiç bir zaman toplu backlink paketlerinde fayda göremedim ( KELİN İLACI OLSAYDI KENDİ KAFASINA SÜRERDİ ) misali..

Bazı kendini seocu gösteripte backlink paketleri satanlar var, yok siteniz uçacak kelimesinde 1. olacak :D 25 TL 50 TL gibi rakamlara backlink paketleri satmaktadırlar. burada kesinlikle aldanmayın, tamam backlink paketleri satıyorlar ama her backlink google nin gözünde + puan değildir. Bazı backlinkler size yarardan çok zarar vereceğine %100 emin olabilirsiniz. Toplu backlink paket alımlarından kesinlikle kaçınınız. Toplu backlink paketleri sizi yükseltir ama 10 gün kendinizi yüksekte görür ve 11. gün bir bakmışsınız dipte dahi kendinizi göremezsiniz yani dibi olmayan bir KUYUYA düşersiniz, düşersiniz, düşersiniz dibini göremezsiniz. ;) videoyu izleyince ne demek istediğimi anlarsınız.

TOPLU BACKLİNK ALIMLARI SİTENİZİ BU DURUMA GETİRİR. http://www.izlesene.com/video/dagcilarin-korkunc-dususu/1743729